Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4x vs Nokia 5


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kończy mi się umowa u operatora, ze względu na to, że planuje zdecydować się na ofertę bez telefonu chcę kupić smartfon na własną rękę. Mam kilka opcji, między innymi Nokię 5 i Xiaomi Redmi 4x. Tak siedzę nad tą tabelką z porównaniami i nie wiem, raz jeden wydaje mi się bardziej odpowiedni, raz drugi... https://teleguru.pl/porownywarka-telefonow/nokia-5/xiaomi-redmi-4x/

Ktoś ma jakieś doświadczenia z 4x? bo wiem, ze Nokia chyba jeszcze nie trafiła do sprzedaży.

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz jeszcze, czy masz jakieś szczególne wymagania co do telefonu? Czy powinien mieć jak najlepszy aparat, sporo ramu, dużo miejsca na dane? Jaki masz max budżet?

Z tych dwóch stawiałbym na Xiaomi, dosyć udany model. Ma więcej ram, pojemniejszą baterię, wydajnieszy proc. Dosyć fajny test zrobili na dobreprogramy Nokia to nie ta sama firma co za dawnych lat... Choć jest pewien sentyment. 

Redmi 4x dostaniesz od 659 , ceny Nokii 5 zaczynają się od 949 zł.. w tej cenie jest kilka innych lepszych modeli, np. Redmi Note 4, ceny zaczynają się od 759 zł w sferis / proIine, a będzie na pewno wydajniejszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o aparat to myślę że lepiej to wygląda w nokii, a jesli chodzi o wydajność to piłeczka po stronie redmi. Jeśli chodzi o cene to piłeczką również po stronie redmi :) w takich sklepach jak oleole to trzebadać około 800 zł w sferisie oko 690 (plusem jest możliwość rat 0%) a w oficjalnym sklepie allegro 630 :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Za Xiaomi 4x przynajmniej nie przepłacasz tak jak ma to miejsce w przypadku innych marek, a mało tego- oferuje dobry stosunek jakości i parametrów do ceny, gdzie u innych producentów płacisz za to samo 2-3 razy więcej. Jaki budżet generalnie posiadasz na ten cel, na zakup?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...