Skocz do zawartości

[Power bank] do maks 100 zł


Łukasz15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że dużo podróżuję na rowerze, a teraz coraz częściej w nieznajome tereny to zacząłem używać nawigacji. Wiadomo, że gdy ma się włączoną nawigację w telefonie to bateria leci jak szalona. Aktualnie posiadam iphone 5 z baterią 1440 mah, ale w niedalekiej przyszłości zmienię go na telefon z baterią ok. 2500 - 3000 mah. Power bank nie powinien być za duży, najlepiej płaski (jak dysk twardy), ale jest to drugorzędna sprawa. Ważne, żeby nie był za ciężki. 

Pojemność jaka mnie interesuje to od 5000 - 11000 mah. Raczej skłaniam się ku tej większej ok 10000 mah, ale wiadomo... są też również straty cieplne itp. Więc jeżeli miałbym wybierać pomiędzy jakimś szajsem 10000 mah, a porządnym power bankiem 5000 mah to wybór jest oczywisty.

Chciałbym, aby posiadał jakiś wskaźnik naładowania, natomiast latarka w power banku jest dla mnie całkowicie bezużyteczna. Powinien posiadać 2 wyjścia usb (jedno ok 1A, a drugie coś około 2 amperów). Cena to maksymalnie 100 zł, jednak wolałbym coś w granicach 50-70 zł.

Będzie to moje pierwsze tego typu urządzenie. Będę go używał raczej mniej intensywnie, niż bardziej (poniżej średniej), jednak... Stawiam na jakość, a nie ilość... Chciałbym, żeby mi posłużył jak najdłużej. Ma to być sprzęt najlepszy pod względem cena/wydajność. 

Poproszę o kilka propozycji od ok 5000 - 8000 mah i 8000 - .... mah.

Wszystkim dziękuję za pomoc!

 

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszę - "powerbank", myślę "Romoss" ;)

ROMOSS Sailing 5 13000mAh - PH50-305;  wskaźnik naładowania, 2x USB, 1x MicroUSB. W sfersiei widzę za 92 zł, ale to chyba ostatnie sztuki w sieci, inne sklepy już nie mają. Za ten model mogę poręczyć. 

Znajomy kupił niedawno esperanza EMP107WB, 11k mAh, resztę wymagań też spełnia, a kosztuje 40 zł. Z tego co mówi to w porządku sprzęt, działa na razie bez zastrzeżeń, a non stop ma go wpiętego do fona.Minus taki, że jest dosyć duży.

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście romoss rozprawił się z konkurencją. Niemniej jednak esperanza jak za tą cenę to super sprawa. Chyba jednak wezmę esperanzę, ponieważ jako, że będzie to mój pierwszy power bank to na przykładzie esperanzy dowiem się z czym to się je i czy tyle energii mi wystarcza. Szacuję, że esperanza ma rzeczywistą pojemność ok 8000 mah :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nie polecam kupowania taniego powerbanku w chińskich sklepach. Niby jest tego sporo, cena okazyjna jednak takie powerbanki maja kilka wad:

Po pierwsze ilość energii jest zwykle o wiele mniejsza niż reklamują

Po drugie wolno się ładują

Po trzecie są zawodne, a że nie mają gwarancji i jak Ci się taki powerbank popsuje po miesiacu czy dwóch to nic nie zrobisz.

Dobre powerbanki ma firma Esperanza ( za ok 42 zł kupisz power bank na 10 000 ).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...