Skocz do zawartości

Samsung S8+, Sony XZ Premium czy iPhone s7 Plus co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, mam dylemat nad wyborem smartfona spośród tych trzech Samsung S8+, Sony XZ Premium i iPhone s7 Plus.

Co mnie najbardziej interesuje i czego wymagam od telefonu:

* płynność oraz szybkość pracy

* żywy pełen kolorów oraz wmiare wytrzymały wyświetlacz

* dobry aparat oraz jakość video

* jakość wykonania

* dobry dźwięk

Odrazu dodam że interesuje mnie nowy telefon prosto z salonu ze względu iż kończy mi się umowa i każdy z nich jest dostepny w mojej ofercie:)

 

Pozdrawiam SebaAwP

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja z tej trójcy brałbym Samsunga. W Applach po prostu nie odpowiada mi ubogi (choć świetnie działający) system, a z kolei w smartfonach od Sony nie potrafię przetrawić tych wielgachnych ramek u góry i na dole telefonu :/ Do tego bateria w nim jest ponoć bardzo przeciętna (w S8 też jest taka sobie, ale w S8+ jest podobno lepiej).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Ja nie rozumiem zajawki na iphony i samsungi. Dla mnie to są najbardziej przereklamowane marki, w których cena do produktu jest mocno przesadzona. Sony robi dobre telefony ale niewiem jak teraz dawniej tragiczne aparaty mieli tylko sztucznie były mpixy wrzucane co i tak nic nie dawało w ogólnym rozrachunku.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Samsung S8+, Sony XZ Premium  i tylko te dwa modele wchodzą w grę jeżeli zależy Ci na "żywym" wyświetlaczu, płynnej i szybkiej pracy lub nowoczesnym designu. iPhone to przepłacana marka, która nie oferuje tego za co płacisz, takie jest moje zdanie, podobnie wygórowana cena jest w przypadku Sony, ale tu przynajmniej rywalizować z S8 może wyświetlacz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...