Skocz do zawartości

Play Fresh - czas na zmiany


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat mam ofertę Play Fresh - zależało mi na długiej ważności połączeń wychodzących, wtedy była to jedyna oferta z kontem ważnym rok :)

Ale pomyślałem, że już czas na zmiany. Obecnie smsy mam po 9 gr, rozmowy za darmo (nazbierałem sporo darmowych minut), zero transferu. W nowej ofercie chciałbym ok. 2 GB internetu na msc, darmowe smsy i rozmowy - przynajmniej w tej samej sieci. Mam na oku jedną odertę - Play odNowa, stan darmowy w play, pakiet 100 sms za 5 zł, 100 minut za 15 zł, transfer 6 GB za 25 zł; wszystko do wyczerpania. Oferta jak najbardziej dopasowana do moich potrzeb,jeśli wykona się jedną płatną aktywność w ciągu miesiąca nie ponosi się żadnych opłat. Tylko zastanawia mnie jeden zapis:

Płatną aktywność wykonujesz, kiedy np. (...)wyślesz SMS-a z pakietu lub wykorzystasz minutę/minuty z pakietu lub wykorzystasz internet z pakietu. 

Jeśli dobrze rozumiem, to wystarczy że raz w miesiącu wyślę sms lub skorzystam z internetu w pakiecie i nie będzie opłaty 2 zł? To to jest żaden warunek...

Co sądzicie o tej ofercie? Może jest coś lepszego i tańszego? Posiada ktoś tą taryfę, nie ma żadnych haczyków?

Odnośnik do odpowiedzi

a nie myślałeś o taryfie play na kartę lubię to ??

Włączasz stan darmowy i masz darmowe smsy i dzwonienie w play. Do tego masz darmowy internet 1.5 gb na 3 miesiące (jak będziesz doładowywał konto 50 zł na 3 miesiące) a jak Ci neta będzie mało to możesz sobie dokupić pakiet internetowy 2 gb za 9 zł lub 6 gb za 20 zł. Na ten moment to jest jedna z najlepszych ofert jakie są.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16.05.2017 o 11:13, master007 napisał:

a nie myślałeś o taryfie play na kartę lubię to ??

Oferta ciekawa, ale to wychodzi ~15 zł/msc. Z tego co wyczytałem to 50 zł wystarcza na 100 dni połączeń wychodzących. To prawie jak abonament :) Wolałbym raczej niezależność, przy darmowych rozmowach i smsach do play  5 zł wystarcza mi spokojnie na miesiąc. 

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem na odNowa, jak na razie elegancka taryfa. Stan darmowy do Play (sms i rozmowy zupełnie za free) też mam tutaj. Mam pakiet 100 sms za 5 zł do innych sieci i 6 Gb netu za 25 zł. Transfer faktycznie trochę drogi, ale liczę że aż tyle nie wykorzystam, zazwyczaj mam WiFi tam gdzie bywam. W tym play na kartę musiałbym ładowac co 3 miesiące, nie lubię być do czegoś zmuszanym, kocham wolność wyboru i decyzji :P 

Wiesz, ja wcześniej na Play Fresh byłem, porównując te dwie taryfy skok "w lepsze" jest spory.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
12 godzin temu, Oxygen_pl napisał:

Jeżeli w większości przypadków korzystasz z wifi to pakiet danych 6 gb powinien Ci spokojnie wystarczyć, gorzej natomiast wygląda kwestia pakietu sms, gdzie 100 za 5zł jest moim zdaniem wygórowaną kwotą.

Pakiet 1 GB wystarczył mi na ponad miesiąc, teraz play rzucił jeszcze 9 GB do końca wakacji, tak że hulaj dusza ;)  Z tym pakietem SMS tragedii też nie ma, jak większość znajomych ma play to wszystko jest za darmo...  Oferta wprost idealna, polecam wszystkim!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio zmieniłem na abonament w virgin mobile. Płacę 19 zł i mam 3gb internetu i darmowe dzwonienie do wszystkich sieci. Całkiem spoko to wychodzi i użytkownicy mający nr w play mają za darmo do virgin mobile. Zasięg mam taki jaki miałem w play tutaj nic nie ucierpiałem

Odnośnik do odpowiedzi

@UP Oferta pewnie też dobra, jeśli więcej korzystasz z telefonu :-)  Play OdNowa nie jest dla wszystkich..

Mnie aktualnie doładowanie za 5 zł wystarcza na 3 miesiące, więc jestem jakby nie patrzeć do przodu 2x 0,5 Litra :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...