Skocz do zawartości

Jaki telefon dla kobiety - 1200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
 
Pytanie mam następujące - szukam telefonu dla siebie czyli dla kobiety. Chciałabym wydać 1200PLN. Fajnie jakbym mogła zakupu dokonać w PL, nie za granicą. 
 
Dotychczas w tej kwocie wynalazłam:
- Xperia XA1
- Samsung A5 2016
- Asus Zenfone 3 Max (model zc553kl)
- * Xiaomi Redmi PRO 64gb
 
ostatni telefon jest z gwiazdką bo choć parametrowo i wyglądowo mi się podoba, zastanawiam się jak wypadnie na tle konkurencji, ale o tym za chwilę. 
 
Jako kobieta przywiązuję wagę to wykonania - telefon ma dobrze leżeć w dłoni i być (uwaga) ładny. Lubię telefony w metalowych obudowach ale z wylistowanych przeze mnie to chyba tylko ten xiaomi jest w pełnym metalu? Czasem zrobię jakieś zdjęcie które chciałabym wywołać. Co sądzicie o tych telefonach? Z Xiaomi mam tylko taki problem że z reguły gwarancja to 12mcy serwisowane tel są we Wrocławiu i Wawie. Zależy mi na możliwości dorzucenia karty pamięci i LTE (mieszkam we Wrocławiu/pod miastem) i skoro xiaomi nie obsluguje LTE tego b20, to znaczy że prędkościowo będzie super bieda? jestem w playu. Co byście polecili? Najlepiej w kolejności od najlepszego do najmniej polecanego :) dziękuję!!!
 
Julia
  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
9 godzin temu, Paweł skacze napisał:

Jak kupisz z Polskiej dystrybucji nie będzie żadnego problemu z LTE Xiaomi Redmi Note 3 https://www.x-kom.pl/p/331542-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-32gb-dual-sim-lte-gold.html w kodem dzien-dziecka masz go za 999 zł

 

Czemu Ty tak ciągle reklamujesz ten Wasz sklep? Wg ceneo https://www.ceneo.pl/43496603 w net-s i sferis cena standardowa to 869 zł, bez żadnych kodów rabatowych. W tym drugim nawet jest darmowa dostawa... i też jest polska dystrybucja i nie ma żadnych problemów z LTE, gwarancją itp.

Dziękuję z taki "autoryzowany sklep Xiaomi", wolę oszczędzać (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...