Skocz do zawartości

Elegancki do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam eleganckiego telefonu który będzie posiadał następujące cechy: wytrzymała bateria, dobra jakość połączeń, dobry aparat, do przeglądania internetu. 

Moje typy to - huawei p8 (elegancki ale już nie tak nowoczesny), honor 7 (w zasadzie na tą chwilę mój faworyt chociaż nie wiem czy nie za duży), huawei p9 lite  (mało elegancki), xiaomi mi5  (nie mieści się w cenie). Sony xperia m5 (nudny). Który wybrać? Może polecicie coś innego. Telefon z polskiej dystrybucji, nie od operatora. 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej podoba mi się  (wizualnie) P8 ale Honor 7 ma już np czytnik linii papilarnych i kilka fajnych funkcji. Nie widziałem go na żywo, ciężko go spotkać gdzieś na półce sklepowej i obawiam się czy nie jest zbyt masywny... 

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej podoba mi się  (wizualnie) P8 ale Honor 7 ma już np czytnik linii papilarnych i kilka fajnych funkcji. Nie widziałem go na żywo, ciężko go spotkać gdzieś na półce sklepowej i obawiam się czy nie jest zbyt masywny... 

A jak wygląda sytuacja z aktualizacjami na ten telefon? Bo gdzieś wyczytałem że już go nie aktualizują i za jakiś czas może być problem nowymi aplikacjami. 

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie się zorientowałem że do 1500 zł mieści się też Honor 8 i to chyba na niego padnie mój wybór,chce jeszcze poczytać opinie żeby zobaczyć jak z jakością rozmów i zasięgiem w tym telefonie. Ale po wstępnym zapoznaniu się z tym modelem to jak najbardziej mieści się pod pojęciem elegancki i nowoczesny. Nie gram na telefonie wiec najważniejsze żeby radził sobie z netem, trzymał baterie robił w miarę dobre zdjęcia. Nagrywanie w 4K w ogóle dla mnie zbędne... ma wszystko czego potrzebuje i cena atrakcyjna.. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...