Skocz do zawartości

Flagowiec z dual sim + wytrzymałość


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mam Xperię Z3 i już kolejny raz pęka mi ekran. Po ostatniej wymianie ekran pękł mi od nacisku moim palcem(!!!). Podobno w sony to standard że ekrany pękają bez powodu (wszystkie moje poprzednie pęknięcia też były bezupadkowe.

No i mam tego dość tym bardziej że moja pierwsza Zetka (Z1) była bezawaryjna nawet jak lądowała na podłodze. Wymieniłem ją tylko dlatego że wkurzał mnie nieuszczelniony wtyk jack. 

No i rozważam zakup czegoś nowego, tym bardziej że Ztka po pęknięciu ekranu jest nieżywalna - nie działa dotyk, a bez telefonu nie mogę długo. Widziałem że w Samsungach dotyk działa nawet jak ekran jest popękany. Ale za to samsungi nie mają oficjalnie w polsce wersji Dual poza jednym słabym telefonem. 

Jest za to Z5 dual ale no właśnie - czy w tym też tak pękają ekrany? Czy w niej też pęknięty ekran oznacza niedziałający dotyk? Jakieś alternatywy?

Aha - musi być android bo mi się zdarza pisać aplikację na Androida.....

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie do końca jednak tak jest skoro moja Z mogła być poniewierana po podłodze i nic jej nie było, a Z3 już 2 razy mi pękła w kieszeni kurtki i raz pod naciskiem mojego palca bo chciałem przetrzeć głośnik. Mojej mamy Sony bodajże się Aqua nazywa i przewrócił się na stole (stał na krótszej krawędzi) po czym nie to że ekran pękł - ekran wyleciał w kawałkach z telefonu. W serwisie mi mówili że rekordzista i ich stały klient od Z3 już 6 razy wymieniał szybkę, a w internecie jest mnóstwo informacji o tym że te ekrany pękają praktycznie bez powodu...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...