Kamil1980

Smartwatch czy klasyczny zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie klasyczny zegarek. Jestem kobietą, ale mogę Ci napisać na przykładzie swojego meża, że ze smartwatcha praktycznie nie korzysta. Za to tradycyjny zegarek ma na ręce praktycznie codziennie. Smartwatch wymaga codziennego ładowania co może byc bardzo męczące. Tradycyjnego zegarka możesz praktycznie z ręki nie zdejmować.

Poza tym po dwóch latach jeśli wybierzesz zegarek dobrej firmy to będzie on wyglądał tak samo jak w dniu zakupu.Smartwatch natomiast może sie psuć... Polecam ze swojej strony zegarki firmy Hugo Boss:

http://zegarkihugoboss.pl/paris/

jest to zdecydowanie jedna z lepszych firm w tym zakresie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

według mnie również smartwatch :) fajne są te bajerki, które zawiera :D mnie bardzo podoba się smartwatch samsung gear, jest genialny. pan w sferisie mówił, że może przed świętami będą w promocji^^ wtedy jeden z nich trafi w moje ręce:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno tak na dobrą sprawę odpowiedzieć i stwierdzić co będzie lepsze, wszystko moim zdaniem zależy od naszych potrzeb, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy w ogóle wykorzystasz funkcję smartwatcha, bo to kluczowa kwestia. Jeżeli nie to spokojnie wystarczy klasyczny zegarek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie zegarek. Osobiscie nie rozumiem trochę tego szału na smartwatche. Na pewno jest to fajny gadżet jednak czy tak naprawdę jest rzeczywiscie przydatny? Ma kilka fajnych funkcji ale jak to elektronika szybko sie psuje. No i trzeba codziennie ładować i to jest wkurzające. Już wolałbym sobie kupić jakiegoś fajnego casio.

http://www.czaszegarkow.pl/casio-c-927.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zależności jakiego kupisz ... wcale nie trzeba codziennie ładować. Teraz są takie smartwatche które wyglądają jak prawdziwy zegarek. Masz GPS dzięki temu możesz używać do treningów, powiadomienia z telefonu (przydatne jeśli telefon masz np w plecaku albo tak jak kobiety w torebce)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 31.10.2017 o 18:45, kladi90 napisał:

Smartwatch mojego męża wytrzymuje około 3 dni :)

A jakiego ma smartwatcha jeśli można wiedzieć? :) Całkiem dobry wynik.

Gdybym teraz kupował zegarek to myślałbym nad jakimś Garminem, wytrzymałe, funkcjonalne i coraz ładniejsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, J.T.93 napisał:

A jakiego ma smartwatcha jeśli można wiedzieć? :) Całkiem dobry wynik.

Ja mam Sony SW2 i spokojnie te 3 dni wytrzyma - jako narzędzie do odbierania powiadomień sprawdza się świetnie. ;) Jedyny problem jest taki że z Samsungiem komunikuje się na bardzo podstawowym poziomie i np. liczyć kroków w aplikacji S Health nam nie będzie ale to już wina zamknięcia Samsunga na inne urządzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta