Skocz do zawartości

Pierwszy telefon dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Poszukuję pierwszego smartfona dla mojej córki. Póki co nie mam pomysłu, szukam jakichś inspiracji :) Myślałem też nad tym czy lepiej pakować się w abonament czy zostać przy karcie. Czy 13-lat powinna dostać wypasionego smartfona czy jakąś klasykę?

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dziecko dostało taką Nokię e52 http://telefony-komorkowe.sklep-outlet.pl/outlet-nokia-e52.html - bardzo dobry telefon z super baterią. Oczywiście marudziło, że znajomi w szkole mają najnowsze smartofny i będą się z niej śmiać - jednak według mnie telefon w tym wieku to powinien służyć głównie do dzwonienia ... i tyle :P

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony wiem, że dla dzieciaka nie powinno się od razu kupować nie wiadomo czego bo to DZIECIAK, ale nie chciałbym też żeby odstawało od reszty :/ Co do tej nokietki to sam nie wiem, raczej bym się wahał, natomiast cubot wydaje się być fajny, prosty i tani ;) Raczej kierowałbym się raczej w stronę jakichś dotykowców. Ten cubot faktycznie wygląda sensownie. Powiedzcie mi jeszcze czy pakować się w abonament? Czy lepiej tanią kartę? Dzięki oczywiście za uwagi :)

Odnośnik do odpowiedzi

za 500zł kupisz Cubot  MAX 6 cali 3GB RAM, android 6.

Za 400zł Ulefone Metal, 5 cali 3GB RAM, android 6. 

450zł  Cubot Monito 5 cali 3GB RAM, android 6. 

Do tego dobuerz dwie karty Freemium z darmowym netem, rozmowami i SMS.  Taniej dziecka nie uszczęśliwisz

tu masz testy tych telefonów. http://gadzet.telchina.pl/category/recenzja/

Odnośnik do odpowiedzi
23 godzin temu, kladi90 napisał:

ale zdajecie sobie sprawę że max ma aż 6 cali a to ma być telefon dla dziecka :P 5,5 to już jest dużo ale znośnie a tu jeszcze dodatkowe 0,5 cala więcej :P

Wśród dzieciaków chyba trendy wciąż trzymają się opinii "im większy smartfon tym lepszy" z tego co mi wiadomo :D Nie mieści się w ręce, ale szpan jest ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Cześć, co prawda nie mam dzieci, ale ten temat skusił mnie do podjęcia dyskusji. Przypomniał mi się mój komunijny pierwszy telefon Nokia 3310, klasyka. Biorąc pod uwagę to jak zmienia się czas, jak technologia gna do przodu polecam dla córki zakup telefonu z średniej polki, smartfona. Wiadomo, my chowaliśmy się na innej technologi, czego dzieci dzisiaj nie doświadczą, bądź nie zrozumieją. Dlatego ja polecam zakup smartfona, nie drogiego. A co do karty czy abonamentu? Polecam jakiś abonament, dodatkowo polecam zablokować "usługi premium" ja swojemu Tacie kiedyś zrobiłem niezłego bałaganu.

Pozdrawiam Mateusz :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...