Skocz do zawartości

Telefon z dobrym aparatem - Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32gb, czy Samsung Galaxy S4?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

ogólnie rzecz biorąc lubię focić, a nie wszędzie jest wygodnie latać z aparatem, dlatego tez planują wymienić w końcu mój stary telefon na nowszy model. Tutaj pojawia się moje pytanie - który telefon wybrać?  Od początku byłem zdecydowany na Xiaomi, jednak nie znam nikogo, kto by go posiadał, nie mam pojęcia jakiej jakości jest aparat - youtubowe recenzję nie dają mi na to zbyt dobrego wglądu (zazwyczaj jest pstryknięta fota jakieś łąki, ogródka ot co :D). Z Samsungiem S4 jest inna bajka (w końcu dużo popularniejsza firma na naszym rynku) - kumpela zajmująca się fotografią posiada. Telefon z makro bez dodatkowych obiektywów radzi sobie po prostu świetnie. Zdjęcia robi naprawdę dobre jak na telefon także wpadła mi do głowy też ta opcja. Są tu może jacyś posiadacze Xiaomi, którzy mogą wypowiedzieć się na temat jego aparatu? Będę wdzięczny - do samsungów poza aparatem nie jestem przekonany, wielu znajomych miało z nim problemy, a o Xiaomi złego słowa nie słyszałem poza baterią wśród opinii (ale tutaj też nie warto się nimi w 100% sugerować).  

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich Użytkownków na forum. Jeżeli chodzi o markę Xiaomi to faktycznie zbiera dobre recenzje  i jest chwalona, jedynym minusem może być tutaj gwarancja i odesłanie do serwisu na co czeka się bardzo długo i nie zawsze jest to prosta sprawą. Co do samych zdjęć czy podzepsołów, to Galaxy S4 wypada nieco gorzej, także  w kwestii wykonania i tylnej, plastikowej klapy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...