Skocz do zawartości

Smartfon do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
poszukuję smartfona do 1500zł, cena może nieco wykraczać poza cenę umowną. Dobrze by było jakby miał 3/4GB Ram'u, 5,5 cala, całkiem dobry aparat (wiadomo, że za taką cenę nie będzie on super ekstra), czytnik linii papilarnych, androida od 5 w górę no i bateria w okolicach 3000mah, nie mniej i dobrze jakby miał opcję szybkiego ładowania. Smartfon będzie praktycznie do wszystkiego, trochę gier i latania po necie. Na oku mam huawei gx8, oneplus 2, ZTE Axon 7 (chociaż ten przekracza budżet). Czekam na opinię o nich oraz na inne propozycję. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o sam system operacyjny, to nawet jak będziesz miał w wersji fabrycznej 5.0 to masz darmową aktualizację, więc akurat to nie jest problemem. Do kwoty 1500zł możesz spokojnie szukać Xperii Z3 jeżeli zależy Ci na jakości zdjęć oraz Lg G4 gdzie masz bardzo dobrą konfigurację, parametry smartfona.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

po dłuższym namyśle i bieganiu do sferisów kupiłam sobie oneplus one (akurat promo z 1449 na 1299zł ^^) telefon trochę duży jak dla mnie, ale jest naprawdę extra! świetny ma wyświetlacz bardzo duży i przejrzysty, zdjęcia super robi i bardzo dobra jakość dźwięku ;)  myślę, że jeśli oneplus one jest tak dobry, to oneplus 2 będzie jeszcze lepszy :D 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...