Skocz do zawartości

LG G2 Mini problem z ładowaniem


doomhe

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

Niecałe 2 lata temu telefon (LG G2 Mini) wpadł mi do wody -telefon nie wyłączył się od razu, działał w wodzie, po wyjęciu telefonu z wody wyłączyłem go i oddzieliłem baterie od telefonu, ale po wytarciu próbowałem go uruchomić i się nie udało. Po wysuszeniu przy próbie uruchomienie lub ładowania pokazywała się tylko pusta ikona baterii ze znakiem zapytania w żółtym trójkącie. Po oddaniu telefonu do oficjalnego serwisu wycenili mi naprawę na ponad 900 PLN, a jak oddałem do miejscowego fachowca, to stwierdził, że "płyta główna jest najprawdopodobniej do wymiany, bo dotyk np. działa", po ok. roku podczas przeglądania szuflad podłączyłem ten telefon do ładowania i zaczął się normalnie ładować i potem udało mi się go nawet uruchomić-  myślałem, że już zadziała ale po tym jak go 2 -3 razy zrestartowałem telefon wrócił do tego samego stanu i raz na jakiś czas udawało mi się go uruchomić, niedawno kupiłem nową płytę główną uruchomiłem telefon i wszystko działało, po tym jak zrestartowałem telefon 2-3 razy, pojawił się ten sam problem co ze starą płytą główną-  jedyne co się pojawia to ikona pustej baterii ze znakiem zapytania w żółtym trójkącie- domyślam się, że jest to problem z ładowaniem, ale np. na tej nowej płycie próbowałem innej baterii, ale jest to samo. Co może być problemem? - pomyślałbym, że kolejna płyta główna jest zepsuta, gdyby nie to, że na początku telefon się uruchomił, i wygląda jakby coś wykończyło tą płytę główną

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...