sekus007

Huawei p9 Lite

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie dobry telefon, robi bardzo dobre zdjęcia, działa całkiem płynnie, ale to zależy czego oczekujesz od telefonu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@daro75 słyszałem, że są teraz w sferisie raty 0%. orientujesz się czy wszystko można na nie wziąć, czy tylko wybrane produkty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sama jestem na kupnie smartfona i też właśnie zainetresowałam się Huaweiami, wygląda na to że dobre mają opinie, a jak one się mają w proównaniu do samsungów ? Podobno to smasungi są pionierami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no mnie coraz bardziej kusi to P9 Lite tym bardziej że właśnie w sferisie są raty 0% na niego i jest w ślicznym pudrowo różówym kolorze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już reklamujecie sferis, to obecnie jest tam w dobrej cenie Huawei Mate S 128GB w wersji złotej za 1399, co jest zdecydowanie lepszym wyborem i nie małą okazją ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o model Huawei P9 lite to charakteryzuje się on przede wszystkim dobrym stosunkiem ceny do jakości, to samo zresztą w przypadku starszego P8 lite czy nowszego P10 lite. Wbrew pozorom wyświetlacz nie jest słaby, skąd taki wniosek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta