Skocz do zawartości

Cubot Note X17-W


sebix

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem w katalogu sferisu nową markę telefoniczną Cubot Note S Dual Sim, powiedzcie mi co sądzicie o tym telefoniku, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie do S6 Samsunga, ma Androida 5.1, 3GB Ramu aparaty przód 5 mpix, tył 13mpix, procesor 4 rdzeniowy czyli nie najgorzej, hybrydowy dualsim, ogólnie rzecz ujmując w takiej cenie dość fajnie tylko na grafice troche cierpi. Wg was ta marka ma szanse zyskać wielu zwolenników?

 

Odnośnik do odpowiedzi

Znając polskie realia, podejście ludzi i zasobność portfela przeciętnego Kowalskiego to jak najbardziej ma szansę z oczywistych powodów - CENA! :)

Mam kumpla który pracuje w Sferis, mówił, że oni sami importują te Cuboty i schodzi im na pniu, więc jest coś w tym co napisałem. :)

Poza tym w tej cenie z bardziej znanych producentów to można kupić sam szrot. A tutaj masz sprzęt prawie na poziomie P8 czy Honor 7.

Odnośnik do odpowiedzi
O 3.06.2016 o 23:28, Krzysiek80 napisał:

Znając polskie realia, podejście ludzi i zasobność portfela przeciętnego Kowalskiego to jak najbardziej ma szansę z oczywistych powodów - CENA! :)

Mam kumpla który pracuje w Sferis, mówił, że oni sami importują te Cuboty i schodzi im na pniu, więc jest coś w tym co napisałem. :)

Poza tym w tej cenie z bardziej znanych producentów to można kupić sam szrot. A tutaj masz sprzęt prawie na poziomie P8 czy Honor 7.

Czyli sam zdecydowałbyś się żeby go wypróbować bo widziałem właśnie że dostępne będą w sferisie od 20 czerwca, nie wiesz może czy będą jakieś kody rabatowe na ten telefon, może Twój kumpel się orientuje skoro tam pracuje? Tylko to prawie często robi wielką różnice, może w tym przypadku ąż tak wielkiej nie zrobi.

Odnośnik do odpowiedzi

Super :) zawsze z takim kodem można trochę jeszcze zaoszczędzić a kasy nigdy za wiele.  Tego Cubota X17 masz? i jak Ci się na nim pracuje? daje radę? Wiadomo że po chińczykach nie ma się co nie wiadomo jakich rewelacji spodziewać, ale ciekawi mnie jak na dłuższą metę się sprawuje, czy laguje i jak z baterią. A tak z ciekawości to przez ten sferis kupowałeś czy przez allegro lub aliexpress? Tam na allegro widziałem jakieś oferty z Singapuru ale jakoś nie mam przekonania do nich, dopiero około 60 komentarzy ma dopiero. Aha i zauważyłem że jest jeszcze wersja tego Cubota X17-S i ma trochę lepsze aparaty a w cenie się nie różni.. co o nim myślisz?

Odnośnik do odpowiedzi

Mają kody rabatowe, ale nie na Cubota, kody dostępne są przez aplikację MyShop, trzeba zainstalować i dodać do obserwowanych sklep który Cię interesuje, działa to na zasadzie geolokalizacji, czyli jak będziesz w pobliżu obserwowanego sklepu to telefon da Ci znać. 

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze wiedzieć o tej apce MyShop może w przyszłości się przyda, narazie poczekam aż będą mieli w salonie tego Cubota, bo korci mnie żeby sobie popróbować. Choć nie wiem co teraz mysleć bo w wyszukiwarce sferisu już tego X-17 nie pokazują. Muszę tam przedzwonic i zapytać czy na salonach gdzies mają wersje demo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...