Skocz do zawartości

Przeniesienie numeru przed końcem umowy - czy zapłacę karę?


Rekomendowane odpowiedzi

cześć, czy ktoś z Was orientuje się może czy w sytuacji kiedy chciałbym przenieść numer do innej sieci będę musiał zapłacić jakąś karę umowną? umowa kończy się za 8 miesięcy, ja chciałbym zrobić to już teraz bo mam problemy z zasięgiem i bardzo utrudnia mi to funkcjonowanie

drugie pytanie: gdzie warto przenieść numer? od zawsze jestem w tej samej sieci i nie mam pojęcia co jest teraz najlepszą opcją

Odnośnik do odpowiedzi

tu masz wszystko opisane: https://komorkomat.pl/przeniesienie-numeru-poradnik/

kary nie zapłacisz, bo nie rozwiązujesz umowy - będziesz po prostu płacił dwa abonamenty do końca trwania starej. w sumie to trochę jak kara :P

a co do nowego operatora, to Orange miało niedawno promocję dla przenoszących numer, pierwsze 6 miesięcy za free, dzięki temu nie musisz płacić przez te 8 miesięcy dwóch abonamentów, jedynie przez 2

Odnośnik do odpowiedzi

ok, potwierdź mi tylko czy dobrze zrozumiałem: jeżeli umowę podpiszę teraz, to do końca umowy pozostaję u tego samego operatora, a w momencie kiedy umowa mi się skończy numer przechodzi do drugiej sieci, tak? czyli tak naprawdę nie ma sensu tego robić w tej chwili, skoro abonament muszę płacić i tak :/ rozwiązanie umowy nie wchodzi w grę, bo zależy mi na zachowaniu swojego numeru. ew. w Orange za te dwa miesiące

Odnośnik do odpowiedzi

ok, tak zrobię. jakoś się przemęczę z tym zasięgiem :( nie wiesz może gdzie warto przenosić numer? od zawsze mam w tej samej sieci i byłem zadowolony, teraz pojawił się ten problem z zasięgiem i jestem zmuszony zmienić operatora, bo utrudnia mi to mocno życie

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam w Orange i jestem zadowolony, ale to czy zasięg będzie dobry chyba najbardziej zależy od miejsca zamieszkania no i tego gdzie tego telefonu używasz. ja praktycznie zawsze mam na full, czasem spadnie do dwóch kresek ale nie zdarzyła mi się sytuacja żeby zupełnie go zgubić na dłużej niż kilka sekund. co do tego jaka oferta jest dobra to nie wiem jakie są Twoje potrzeby, ja szukając nowego abonamentu wbiłem na komórkomat i tam sobie porównałem wszystkich operatorów

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...