Skocz do zawartości

Galaxy S7 / Note 5 / Iphone 6 Plus ??


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam Was wszystkich! :D 

Potrzebuje wsparcia osób bardziej doświadczonych i wyedukowanych w poniższym dylemacie.

Wszystkie telefony posiadałem w systemie android. Aktualnie jest to Lg G3s który niestety nie spełnia moich oczekiwań.

Jeśli chodzi o tematykę telefonów to jestem Januszem, dlatego z góry przepraszam za oczywiste pytania.

Zdaję sobie sprawę, że wypowiedzi posiadaczy poszczególnych modeli, mogą być subiektywne, ale chciałbym abyście skupili się na poniższych wymaganiach:

1. "Plynność" systemu.
Telefon służy mi do wielu rzeczy.
Często się zdarza, że jednocześnie używam:
- GPS (google maps), 
- w tle działają niezamknięte apki (facebook itp.)
- soundclound 
- otwarty mail z niedopisaną wiadomością
I w tym momencie otrzymuje smsa - telefon wtedy po prostu wariuje. Oczywiście nie wyłącza się i rozmowa trwa dalej, ale zawsze zamula i jest to niekomfortowe kiedy nagle muszę zmienić cel swojej podróży i ponownie wyszukać odpowiedni adres.

2. Aparat
Dużo robię zdjęć i bardzo zwracam uwagę na jakość ich wykonania (za odpowiedzi typu kup sobie lustrzankę, serdecznie dziękuję :D ). Filmiki oczywiście też nagrywam, ale nie zależy mi specjalnie na jakości 4k, które nigdzie później nie obejrzę.
 

3. Pojemność
Tutaj niestety mam ogromny kłopot. Zgodnie z powyższym punktem potrzebuję dużo pamięci.
- iPhone
Jak to jest z iCloud? Niestety nie miałem okazji mieć czegokolwiek apple. Jaka jest podstawowa pamięć? Czy można ją rozszerzyć? 
- Samsung / inny
W sklepie otrzymałem informację, że aby telefon nie zamulał muszę kupić porządną oraz "szybką" kartę pamięci. Mógłby ktoś pokrótce wytłumaczyć mi jak to działa i co ewentualnie najlepiej dobrać?

4. Aplikacje
Zależy mi aby telefon obsługiwał sprawnie aplikacje typu snapchat, facebook, instagram itp itd.Nie mam na myśli gier.

6. Bateria.
Zakładam, że będę ładował telefon raz dziennie + w samochodzie, w którym dużo podróżuje.

Swoje poszukiwania rozpocząłem od samsunga s7 oraz iPhona, aczkolwiek jeśli jest cokolwiek godnego polecanie mając na uwadze moje predyspozycję, proszę się nie krępować :)

Będę ogromnie wdzięczny za wsparcie!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Ładnie napisany temat i myślę,że spokojnie będziemy w stanie pomóc. Akurat galaxy S7 to topowy,najnowszy model w którym znajdziesz wszystko a nawet więcej czego można oczekiwać od dobrej klasy smartfona  z najwyższej półki. Za iPhone po prostu przepłacasz,a nie wyróżnia sie ona niczym poza znaczkiem i systemem,który stwarza kilak bolączek. Android działa moim zdaniem płynniej. S7 to lepsza opcja z której będziesz zadowolony.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...