Skocz do zawartości

Telefon dla seniora bez klawiszy po bokach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam telefonu dla seniora, większość dostępnych na rynku posiada blokadę klawiatury z boku, co jest trochę uciążliwe dla mojej babci, ma lekko sparaliżowane palce po udarze i sama nie czuje jak coś wciśnie lub przesunie, bo w aktualnym ma tam sporo niepotrzebnych przycisków, dodatkowo przydałaby się możliwość przypisania możliwie jak najwięcej numerów szybkiego wybierania, w aktualnym ma tylko 5 w tym jeden jako poczta głosowa.

SMSy, radio, latarka i inne dodatki są zbędne, potrzebny jest tylko telefon do dzwonienia, który można mieć zawsze przy sobie.

Jeśli ktoś zna model telefonu, który spełnia powyższe wymagania byłbym wdzięczny za informację

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Moja maa używa telefonu Alcatel http://telefony-komorkowe.sklep-outlet.pl/outlet-alcatel-20-04.html i jest z niego zadowlona. Ma wyraźny wyświetlacz i duże wygodne przyciski. Nie wiem, jak z dodatkowymi funkcjami i możliwością przypisywania skrótów, ale swoje podstawowe funkcje spełnia bardzo dobrze. Jest też dość tani, więc jak spadnie to tragedii nie będzie :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...