Skocz do zawartości

Sony xperia Z3


leerie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Kupiłam używanego smartphona sony z3, z T-mobile. Mam kartę Playa na abonament. Wczoraj wymieniłam zwykła kartę sim na nano i po włożeniu do telefonu wszystko działało. Po ok 2h nie mogłam wykonywać połączeń ani pisać smsów, o dziwo internet działał. Ta sama karta działała na innych telefonach oraz inne karty działały na tym telefonie. Niestety telefon z moją kartą nie zadziałał więc wymieniłam karte sim na kolejną w salonie. Żadnej poprawy, telefon ma zasieg, widzi że to play ale nie mozna z niego zadzwonić. Byłam w salonie playa i sprawdzali, czy nie ma błędów po ich stronie ale nic nie znaleźli. W salonie t-mobile dowiedziałam sie tyle, że mogą go wysłać na gwarancję ale nie ma to sensu ponieważ telefon nie działa tylko z moją kartą, której przecież nie wyślę. W sony też nie widzą problemu po swojej stronie i nie wiedzą co z tym zrobić, ponieważ nie ma stacjonarnego serwisu sony, do którego mogłabym przyjść ze swoja kartą i telefonem. W zwykłym serwisie GSM zasugerowali wadę płyty głównej. 

 

Sama przywracałam juz kilka razy telefon do ustawień fabrycznych i nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Czy ktoś spotkał się z taką usterką?   lub wie co można by zrobić w takiej sytuacji ? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...