pokerface3

Jak zrezygnować z poczty w play

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie telefon w play. Przeszedłem tutaj na kartę miesiąc temu ale chciałbym zrezygnować z usługi poczta głosowa, która jest mi totalnie niepotrzebna. Uzywałem kodu *#002# , którym niby pocztę można bez problemu  usnąć. Wszystko łądnie, pięknie. Pojawia się komunikat,że zlecenie zostaje zrealizowane w ciągu 2 dni i nic. Poczta nadal istnieje.

Co robić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wziąleś ten kod ? On już od dłuższego czasu nie funkcjonuje. Poczt w play jest kilka rodzajów i do każdej jest inny kod. Podaj tutaj rodzaj swojej poczty to Ci napiszę jakim kodem konkretnie możesz ją usunąc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie pocztę Głosową Standard ( przynajmniej tak mi się wydaje). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczta standard jest na samym poczatku jak przechodzisz do sieci. jeśli nic nie zmieniałeś sam kodami to masz standardową. Tutaj masz rozpiskę wszystkich aktualnych kodów:

http://comperia.pl/telekomunikacja/15216-jak-wylaczyc-poczte-glosowa-w-play.html

Jakiś czas temu to zmienili. Swoją drogą to czemu usuwasz pocztę? Moim zdaniem jest to dobra funkcjonalność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy własnie mówią,że poczta to taka zaleta, taka duza funkcjonalność ale dla mnie nie była to żadna zaleta. Nie byłem zadowolony ponieważ mnie to jedynie denerwowało Już wolę dostać komunikat,że ktoś dzwonił i nie był w stanie się dodzwonić niż jakieś nagrania (które bardzo często zdarzały się puste ponieważ druga osoba nie zorientowała sie,ze włączyła się poczta głosowa). 

Ale ogólnie dzięki :P Twoje kody zadziałały. Ten pierwszy na standard konkretnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczta standard jest na samym poczatku jak przechodzisz do sieci. jeśli nic nie zmieniałeś sam kodami to masz standardową. Tutaj masz rozpiskę wszystkich aktualnych kodów:

http://comperia.pl/telekomunikacja/15216-jak-wylaczyc-poczte-glosowa-w-play.html

Jakiś czas temu to zmienili. Swoją drogą to czemu usuwasz pocztę? Moim zdaniem jest to dobra funkcjonalność. 

O super ! Sama z tego przed chwilą skorzystałam. Jak chciałam wylączyć pocztę głosową to pojawiały mi się różne komunikaty,że kod jest nieprawidłowy .Z tymi weszło.

Ogólnie nie wiem czemu jest tyle problemu z ta pocztą. Zarabiają na tym tyle czy co? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się,w powyższym linku masz wszystko dokładnie opisane łącznie z kodami jakich trzeba użyć do wyłączenia poczty. Daj znać czy ostatecznie udało Ci sie to opanować,chociaż moim zdaniem poczta głosowa czasem naprawde się przydaje,tym bardziej jeżeli jest za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co oni tą pocztę wszędzie wpychają, jak tak naprawdę mało kto z tego korzysta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dadario z tego korzyta więcej osób niż ci się wydaje tak naprawdę :) W mojej pracy to wlaściwie klienci tylko się nagrywają, bo taki jest zawał pracą, że nie da się wyrobić z odbieraniem ciagle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak tutaj już zostało podane wcześniej są odpowiednie kody na wyłaczenie poczty:

Włączenie poczty głosowej Play: 111*56*1# lub kod 111*5*1#

No i dobrze jest jeszcze wiedziec o tym, ze play ma w zasadzie dwie poczty:

Poczta Głosowa Standard, by włączyć usługę należy wprowadzić kod: 111*56*1#.
Poczta Głosowa PRO, do uruchomienia należy wprowadzić kod 111*5*1#, daje możliwość odsłuchania wiadomości poczty głosowej w aplikacji mobilnej.

I każda działa trochę inaczej :)

Więcej informacji znajdziesz na tej stronie:

https://cafesenior.pl/jak-wlaczyc-i-wylaczyc-poczte-glosowa-w-telefonie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi