Skocz do zawartości

[Sprzedam] Zbiór GSM Nokia n97 e65 u900 6210 Samsung Avila


maarcin09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zapraszam na aukcję: Link
KONIEC AUKCJI: (10 kwietnia, 18:18:43)


aukcja obejmuje akcesoria oraz telefony ze zdjęć. Aukcja obejmuje akcesoria (m.in sprawny dotyk z wyświetlaczem do Samsunga Avili, sprawny slider z taśmą do Nokii e65, sprawna płytka klawiatury do Nokii e51 itd.) oraz telefony widoczne na zdjęciach.

W razie wątpliwości proszę pytać. Telefony z przeznaczeniem na części bądź naprawy - na chwilę obecną ciężko mi jest stwierdzić co dolega każdemu z nich, akcesoria zapewne niektóre sprawne, inne uszkodzone, choć myślę ze wiele z nich nadają się do montażu, gdyż w przeciwnym razie nie trzymałbym ich u siebie.Może się zdarzyć, że poszczególne z nich bez problemu wystartują po włożeniu naładowanej baterii, aczkolwiek nie mam możliwości sprawdzenia, czy tak się stanie.

Na innej aukcji płyta główna do Nokii n97 mini wraz z pudełkiem, możliwość wysyłki w jednej przesyłce.



Telefony, których dotyczy aukcja to:

Nokia Navigator 6210, Nokia 6151, Samsung u900, Samsung Avila, Spv C500, Samsung C3050, Motorola MQ5, Motorola KP235.

Kompletność telefonów jak na zdjęciach - niektóre bez baterii (w tym Motorola Kp235 - klapka jest), niektóre jedynie bez klapki, zaś dwa z nich nie mają ani klapki ani baterii - widoczne na zdjęciach. Wyświetlacza nie ma tylko Navigator. Reszta podzespołów nie sprawdzana, aczkolwiek z tego co kojarzę powinny być na swoim miejscu.

Możliwość zakupu poszczególnych, aczkolwiek w zestawie zawsze taniej.



W razie pytań, wątpliwości, czy propozycji zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...