Skocz do zawartości

W jakiej sieci abonament


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam abonament w plusie lecz chciałbym się przenieść ponieważ plus nie oferuje nic ciekawego. Poszukuję dobrej oferty w abonamencie za 50/60zł. Chodzi głównie o nielimitowane rozmowy z innymi sieciami i na stacjonarne, oraz o jakis telefonik w pakiecie.

 

Przeszukiwałem oferty, ale jak to bywa operatorzy ściemniają więc chciałem zasięgnąć po opinię na forum.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Przede wszytskim w takiej w której będziesz miał zasięg ;)

 

Co do abonmamentu - będziesz potrzebował internetu?

Może warto się zastanowić nad opcją bez telefonu - będzie taniej a samo urządzenie możesz sobie kupić w sklepie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Musicie sami się rozejrzeć jaka sieć oferuje dla Was najlepszą ofertę .Sama jestem zdania,że warto jest zobaczyć sobie jaką ofertę ma sięc orange. Obecnie mam tam abonament i jestem zadowolona. Nie jest tam tak drogo.

 

Odsyłam równiez na stronę z kodami rabatowymi:

http://okazje.co/kod-rabatowy-orange

 

Wiele osób nie orientuje się,że są takie kody rabatowe a przecież dzięki nim można obecnie naprawdę wiele zaoszczędzić. Tak więc jestem zdania,że warto jest na pewno skorzystać. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja mam t-mobile, ale chyba będę rezygnować, ta sieć nie oferuje juz nic korzystnego. Zastanawiam się nad playem, maja sporo korzystnych promocji i ofert. Ciekawe tylko, jak to wygląda później. Są tu jacyś stali klienci playa? Jak to u was było z promocjami? Na początku tanio, potem coraz drożej, czy może coraz taniej? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, co raz taniej a po dwóch latach zaczynają ci wpłacać po 20zł na konto miesięcznie i dają nowy telefon...

 

Na początku tanio a później niewiele się zmienia - oferty utrzymania masz na stronie, sam możesz ocenić na ile atrakcyjnie "wygladają", jeśli ktoś spodziewa się rewolucji to raczej jej nie uświadczy.

Oferty na kartę są troszkę znośniejsze i w każdej chwili można je zmienić ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Nie no w play zdecydowanie nie jest tak kolorowo i jakość usług nie jest najlepsza, jak popytałem znajomych to nie ma szału jeżeli chodzi o play, natomiast zdarzało mi się słyszeć dobre opinie o t mobile, o plusie ostatnio nic nie słyszałem- wiec się nie wypowiem. może przy końcu mojej umowy też rozważę innych operatorów...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...