dana

Jakie słuchawki do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam obecnie wygodnych słuchawek.

Mam na oku te modele:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/4166416

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1021392

Budżet sami widzicie - niewielki niemniej chciałabym sobie sprawić coś co będzie dawało mi w miarę jako tako dobra jakość dźwięku :)

Jakie byście polecili? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Philips SHE-3590, bardzo dobry wybór za te pieniądze :)

Mam, używam, polecam - jakość dźwięku zaskakująco dobra w tej klasie, wygodne - nie męczą uszu i nie wypadają. Cienki kabelek sprawia wrażenie słabego, ale mojemu nic się jeszcze nie stało, poza tym nie ciągnie do dołu bez klipsa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moze napisz do jakiego telefonu,bo jeżeli do jednego z modeli HTC,to faktycznie ma sens bo jakosć dźwieku jest na wysokim poziomie,czego nie można powiedzieć o pozostałych markach jak Samsung,Sony czy LG. Podaj jaki model i doradzimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tej cenie szukaj słuchawek marki Philips. OBecnie mają wiele niedrogich modeli ale jednocześnie z dobrą jakością dźwięku. Ewentualnie fajne modele ma marka Denon. Musiałbyś dołożyć trochę bo takie słuchawki to koszt mniej więcej 130-140 zł ale warto.
Zerknij sobie rownież tutaj;
http://www.valhalla.pl/zestaw-sluchawkowy-jaki-kupic/

Obecnie na stronie znajduje się dobry artykuł o tym czym kierowac się wybierając zestaw słuchawkowy. Sama jakiś czas temu przerzuciłam się z przewodowych słuchawek na bezprzewodowy oraz powiem Ci,że jest to znacznie większa wygoda jak jedzie się autem. Nie trzeba grzebać się z kabelkami i to się na pewno ceni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Denon,Creative lub AKG jeżeli nastawiasz się także na słuchanie muzyk a nie same gry,wtedy sprawdzą się naprawdę doskonale. W dalszym ciągu nie wiemy też jakim budżetem dysponujesz,postaraj się napisać więcej szczegółów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 16.09.2017 o 15:12, pomponik napisał:

Nie ma lepszych słuchawek niż sennheiser.

A właśnie że są, i to sporo. Zresztą, nawet nie skonkretyzowałeś który model..

Dnia 1.09.2016 o 18:58, gatecrasher napisał:

czy zna ktoś jakiś dobry model słuchawek nausznych?

A w jakiej cenie szukasz? Te są bardzo fajne  AKG Y30U, w sferisie niecałe 150 zł lub nieco droższe AKG K518 DJ, w linku renenzja gościa co się zna na rzeczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podstawowa kwestia to sprecyzować jaki budżet posiadasz na ten cel i zakup słuchawek, od tego trzeba zacząć. Akurat elektroniką i akcesoriami gsm zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta