Skocz do zawartości

Telefon do 800zł


wicket

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym kupić sobie smartfona i jak po tytule widać nie chce zapłacić więcej niż 800zł. Zastanawiałem się nad jakimś Prestigio, Alcatelem lub Huaweyem. Znajomi mówili jeszcze o tej całej Lunie od MyPhone ale nie jestem przekonany co do Luny. Możecie coś polecić? Porównać? 

Odnośnik do odpowiedzi

Co do luny, mogę Ci polecić. Sam mam i działa dobrze. Ciągnie nawet GTA Sa. Ktoś pisał że 5.5 cala to niewygodne, zależy. Mi wielkość odpowiada bo lubie "duże zabawki" i przy okazji lepiej się ogląda zdjęcia/filmy. Okej, może nie ma LTE ale szczerze... nie przeszkadza mi to. NFC też w sumie nie potrzebne a za tą cene się opłaca

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, za tą cene no to chyba Luna... Nw czy to dobry pomysł ale wątpie czy coś nowego za tą cene znajdziesz W lunie masz duży wyświetlacz, wydajny procesor i świetne nagłośnienie kosztem LTE, ja bym Moto nie brał bo jest małe a ja lubię jednak większe telefony

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Ja mogę polecić z tych tańszych telefonów np Lenovo Moto G . Jest tani i fajny , mój brat go kupił około 4 miesięcy temu. Nie psuje sie i jest spoko ,a do tego jeśli to pomorze to jest w sferisie na przecenie z 600- pare na 400- pare ,więc fajnie. Ja kupiłam u nich Cubota i też mogę polecić :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...