Skocz do zawartości

Przekroczenie limitu danych w mobilnym internecie T-mobile.


Gyorgy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam ciekawy problem. Dziadek dał się namówić na ofertę T-mobile z dwoma tabletami Pentagram Quadra 7 Ultra Slim wraz z przenośnym routerem ZTE MF63 i mobilnym internetem. Aktualnie nie znam dokładnie warunków tej oferty, ale zakładam, że jego limit danych wynosi to 3 lub 6 GB (co dla niego jest oczywiście wystarczające przy przeglądaniu stron takich jak onet itp.). Problem w tym, że w ostatnim tygodniu, zauważyłem, że prędkość internetu strasznie spadła (normalnie jest to 3g). Po sprawdzeniu routera okazało się, o dziwo, że wykorzystane zostało 99999 GB. Pytanie jakim cudem jest to możliwe ? Nawet jeśli dziadek by pobierał muzykę, obrazy, filmy etc. to nie miał prawa przekroczyć tych 6 Gb, a na pewno nie w takim stopniu i nie w ciągu tygodnia. Czy ktoś się spotkał z takim problemem i czy zna rozwiązanie? Do T-mobile jeszcze nie dzwoniłem, z nadzieją, że ktoś mi pomoże. Dodaję załącznik ze screenem z konfiguratora Routera post-14716-0-49751200-1405525344_thumb.p . Jak widać wykorzystane jest niecałe 4 Gb, na wyświetlaczu zaś dalej widnieje liczba 99999. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...