Skocz do zawartości

Anulowanie zamówienia


maxiunda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że nie ma głupich pytań wieć pytam śmiało. 
Czy ktoś może mi pomóc w anulowaniu internetowego zamówienia w sklepie plus?
Odpowiedzi na stronie BOK-u są ... mało informujące jak tego dokonać. Pisałem na podany tam mail. Byłem odsyłany na stronę BOK, gdzie ponownie czytałem mało informujące informacje. Z na podany numer telefonu... czekałem 30 min na zgłoszenie się konsultanta i nie doczekałem się. Czy ktoś może mi doradzić ?

PS.Nie dostałem żadnej wiadomości na maila o zamówieniu.
I czy gdy już kurier przyjedzie czy wtedy będę mógł anulować/ odmówić zamówienia ?

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeżeli podpiszesz umowę masz prawo od niej odstąpić w ciągu 10 dni od zawarcia bez podania przyczyn. Ponosisz w takim wypadku tylko koszty transportu :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 years later...

Ja wiem jak to właśnie jest kiedyś też szukałam podobnych  informacji. Jest bardzo fajna strona  https://www.sendit.pl/blog/jak-wyslac-basen-ogrodowy-kurierem tutaj jest dużo pomocnych informacji i porad jeśli chodzi o zamówienia kurierem. Ostatnio wyczytałem jak najlepiej sprzedać basen ogrodowy i jak należy go wysłać by w całości dotarł do odbiory. Też to takie głupie i może oczywiste ale dla mnie bardzo pomocna strona. Polecam zajrzeć.  

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem usług kurierskich, to osobiście mogę Wam polecić artykuł na stronie  https://zarabianienaforex.pl/na-co-warto-zwrocic-uwage-podczas-zakladania-sklepu-internetowego/ , gdzie dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas zakładania sklepu internetowego. Moim zdaniem porady na stronie moga pomóc wielu osobom. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...