Skocz do zawartości

Pokrowce Case Mate


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na forum jestem nowy i z góry przepraszam, jeśli coś przeoczyłem. Zwracam się jednak z pytanie dotyczącym pokrowców Case Mate - co o nich sądzicie i czy warto wydać na nie pieniążki? Czekam na odpowiedz i z góry dziękuję za zainteresowanie Forumowiczów.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Na forum jestem nowy i z góry przepraszam, jeśli coś przeoczyłem. Zwracam się jednak z pytanie dotyczącym pokrowców Case Mate - co o nich sądzicie i czy warto wydać na nie pieniążki? Czekam na odpowiedz i z góry dziękuję za zainteresowanie Forumowiczów.

 

Witam! Jeśli chodzi o mnie, używałem i dla mnie są całkiem spoko - nie miałem z nimi żadnych problemów. Fajnie wykonane, przystępne cenowo, nie powiększające telefonu i co najwaniejsze...wg mnie dobrze zabezpieczają telefon, a o to w tym chyba chodzi :D Ogólnie polecam ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą przystępnością cenową, to raczej bym się zastanowił, szczególnie jeśli chodzi o te droższe modele. Od siebie dodałbym jednak dość ciekawy design, choć tutaj dochodzi jeszcze oczywiście kwestia gustu. Główną zaletą pozostaje jednak dla mnie dopasowanie do telefonu, oraz jego ochrona. Ponadto...wygoda korzystania - dla mnie naprawę jest w porządku pod tym względem:)

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Hmm, ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, co będzie lepsze. Oczywiście konkurencja, jeśli chodzi o pokrowce lub ochronę telefonu oczywiście jest, musisz odpowiedzieć sobie jednak na pytanie czego tak naprawdę oczekujesz od pokrowca, na jak długo ma Ci on posłużyć, przed czym ochronić i co najważniejsze, na jak drogi zakup możesz sobie pozwolić. Oczywiście Case Mate to dla mnie top jeśli chodzi o pokrowce do telefonów i wbrew poprzednim opinią cena nie jest raczej wygórowana. Owszem, za pokrowiec to IPhona trzeba zapłacić około 100 zł, a i bez problemu znajdzie się droższe, patrząc jednak z drugiej strony wydaje mi się, że warto (cena IPhona to ponad 1000 zł). Alternatywą dla mnie pozostaje Best Guard, z tym, że to raczej folie ochronne, a niżeli pokrowce do telefonów - ochronią one przed rysami, ale raczej na nic zdadzą się przy upadku z jakiejkolwiek wysokości właściwie. We wszystkim są wady jak i zalety - mniejsza ochrona (szczególnie przy upadkach) kosztem przede wszystkim ceny, a ponadto wygody oraz samego wyglądu telefonu. Każdy, absolutnie każdy pokrowiec obniża walory wizualne telefonu, każdy powoduje też - moim przynajmniej zdaniem, że korzystanie z telefonu jest mniej wygodne. Wychodząc z tego założenia folia wydaje się być całkiem ciekawą alternatywą. Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Hmm, ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, co będzie lepsze. Oczywiście konkurencja, jeśli chodzi o pokrowce lub ochronę telefonu oczywiście jest, musisz odpowiedzieć sobie jednak na pytanie czego tak naprawdę oczekujesz od pokrowca, na jak długo ma Ci on posłużyć, przed czym ochronić i co najważniejsze, na jak drogi zakup możesz sobie pozwolić. Oczywiście Case Mate to dla mnie top jeśli chodzi o pokrowce do telefonów i wbrew poprzednim opinią cena nie jest raczej wygórowana. Owszem, za pokrowiec to IPhona trzeba zapłacić około 100 zł, a i bez problemu znajdzie się droższe, patrząc jednak z drugiej strony wydaje mi się, że warto (cena IPhona to ponad 1000 zł). Alternatywą dla mnie pozostaje Best Guard, z tym, że to raczej folie ochronne, a niżeli pokrowce do telefonów - ochronią one przed rysami, ale raczej na nic zdadzą się przy upadku z jakiejkolwiek wysokości właściwie. We wszystkim są wady jak i zalety - mniejsza ochrona (szczególnie przy upadkach) kosztem przede wszystkim ceny, a ponadto wygody oraz samego wyglądu telefonu. Każdy, absolutnie każdy pokrowiec obniża walory wizualne telefonu, każdy powoduje też - moim przynajmniej zdaniem, że korzystanie z telefonu jest mniej wygodne. Wychodząc z tego założenia folia wydaje się być całkiem ciekawą alternatywą. Pozdrawiam!

 

WItam! I na wstępie dziękuje za zainteresowanie moim tematem. Telefonu używam raczej do pracy i w pracy, często jest on narażony na upadek, głównie poprzez samo, bardzo częste korzystanie z niego. Folia będzie wiec jakąś alternatywą, wydaje mi się, że w moim przypadku dobrze byłoby zadbać jednak o pozostałe czynniki mogące uszkodzić telefon

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jedno nie wyklucza drugiego, co więcej - uważam, że połączenie dobrej klasy pokrowca z folią ochronną zapewni twojemu urządzeniu najlepszą ochronę. Nie wiem jakim telefonem dysponujesz, ale szukając na szybko znalazłem coś takiego: http://www.alleshop.pl/product-pol-25804-BEST-GUARD-ULTRA-Samsung-i8190-Galaxy-S-III-S3-Mini-Folia-Ochronna-LCD-na-wyswietlacz.html - cena mówi sama za siebie. Do tego dokupić pokrowiec właśnie np. Case Mate i masz niemal idealną ochronę. Folia z pewnością ochroni przed rysami na wyświetlaczu, a pokrowiec przez upadkami. Moim zdaniem warte zastanowienia, tym bardziej w przypadku nieco droższych telefonów. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...