Skocz do zawartości

Jakie gry na HTC One?


janus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Posiadam HTC One... Całkiem fajny telefon. Zainstalowałem już na nim kilka apek. Nie wiem jakie gry warto na niego wrzucić? Interesują mnie głównie strategie, ale może też być coś innego. Jakieś propozycje

 

zobacz sobie Tales of Rome Match 3 :) Gra strategiczna, która chyba ostatnio wyszżła i już jest dośc popularna :) jednak muszisz pamieać o tym, że czasm w grach musisz miec dostep do internetu. Dlatego wybieraj w więszko0ści gry offline http://www.ideomobile.pl/ (oni takie tworzą) no chyba, że masz cały czas full zasięg :) Ewnetualnie możesz zobie zobaczyć na Call of Arena :) tez Ciekawa gra, pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Kilka moich ulubionych na Android - chociaż nie wiem czy u Ciebie co niektóre pójdą na tym sprzęcie...

World of tank - jedna z lepszych gierek które ostatnio pojawiły się do pobrania na Android. Zrealizowana z rozmachem i czuć to na każdym etapie gry. Wg mnie warto.

Modern Combat 5: Blackout - całkiem fajna strzelanka. Porównałbym to trochę do Call od Duty. Gra która dostarcza dużo emocji. Dobra grafika i dużo się w niej dzieje.

Batman: Arkham Origins - gra dobrze zrealizowana, widać że grafici spędzili dużo czasu aby dopracować każdy szczegółó. Na pewno nie można się przy niej nudzić.

Tych którzy szukają gier na telefon odsyłam również na yourapps.info/gry-na-telefon - witryna na której można znaleźć wiele recenzji. Zwykle tam szukam inspiraji. Witryna fajna chociaż czasami trochę wolno chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...