Skocz do zawartości

Numer złodziejski


wilazek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój problem wygląda następująco. Podejrzenia wzbudziła wyjątkowo wysoka kwota na rachunku. Po sprawdzeniu połączeń okazało się że z mojego telefonu ( PLAY) wykonane zostało połączenie na nr 447086603762 , które trwało godzinę. Nie wiem co to za nr , nigdy na niego nie dzwoniłem , w telefonie w połączeniach wychodzących takiego nie znalazłem. Reklamacja została odrzucona argumentem , że w ich systemie takie połączenie jest. Połączenie zostało zarejestrowane w godzinach wieczornych , więc odpada wytłumaczenie , że ktoś zadzwonił z mojego telefonu np w pracy.Telefon to stara Nokia nawet nie na Symbianie bez dostępu do internetu 

W związku z tym mam kilka pytań

  1. Czy spotkał się ktoś już z taką sytuacją?
  2. Czy na karcie SIM telefonu zapisywane są wszystkie połączenia i użytkownik nie może tego wykasować - byłby to jakiś dowód że błąd jest w ich systemie.
  3. Czy możliwe jest , że ktoś dopisał w systemie PLAY takie połączenie na moim koncie.

​Znajomy na forach brytyjskich znalazł wiele podobnych zgłoszeń i podobno są to jakieś nr prepaid , które się doładowują w ten sposób , tam nazywa je numerami złodziejskimi.

 

Z góry dziękuje z ewentualną pomoc

 

wilazek

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...