Skocz do zawartości

Problem z iPhone 5s


Stokrotka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Agnieszka i to mój pierwszy post na tym forum. Mam problem z moim nowym iphonem. Kupiłam go w internecie na stronie internetowej. Kurier przywiózł, podpisałam, odebrałam, poszłam do swojego pokoju, odpakowałam, chciałam włożyć karte sim i sie okazało że sie nie da. W moim starym iPhonie 4 jest wejście na małą karte sim więc chciałam ją przełożyć do nowego i sie okazuje że sie nie da. Kolega mówił że to może byc podróbka chińska. Sprawdziłam, i na pudełku pisze (nie znam dobrze angielskiego) że coś tam california a niżej że china. Już sama nie wiem co o tym sadzić. Karta nie działa, tzn nie da sie jej włożyć więc nie moge tego telefonu używać. Czy ktoś kto się zna mógłby dla mnie sprawdzić ten telefon? Strona na której kupiłam telefon to www.iphonesklep.com opis telefonu na tej stronie jest taki sam jak na aukcjach allegro więc mysle że jest orginalny ale z drugiej strony na pudełku pisze China i karta nie chce wejść więc już sama nie wiem. Pomóżcie prosze bo to troche jednak pieniedzy kosztowało :( Smutno mi się robi na samą myśl że kupiłam podróbke ale łudze się nadzieją że wszystko z telefonem jest w porządku tylko ja czegoś nie dopatrzyłam. Prosze was kochani doradźcie coś... z góry dziękuje i pozdrawiam was.

 

Agnieszka 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...