Skocz do zawartości

LG?


Milanos

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie firma zaczyna trochę brać się do roboty i spokojnie dogania konkurencję, gdyż oferuje coraz lepsze telefony (no poprawia niewypały jakimi były L3,L5,L7), za dobrą cenę oferując zwykle nawet więcej niż konkurenci. Dla porównania cena HTC One X i LG 4X HD, z tym samym procesorem (one x ma tylko niewiele lepszy układ grafiki). Moim zdaniem, po kilku latach wpadek, typu kiepskie telefony oraz brak wspierania nawet flagowych modeli, biorą się do roboty i mimo iż wsparcie systemów, pozostawia jeszcze nieco do życzenia, to nie odstaje od konkurencji ;) Era tandetnego plastiku też już jest za LG, bije na głowę chociażby samsunga. Nie żebym był funboyem, bo gdyby mnie było stać to i tak wybrałbym flagowca innego producenta, chociaż nie wiemy jeszcze jak wygląda LG G2, możliwe że pobiję konkurencje. Oczywiście nie wszystkie modele są godne polecenia, gdyż są półki cenowe w której już lepiej dołożyć do innego producenta, ale firma na pewno robi postępy, przynajmniej moim zdaniem. 

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy o co dokładnie pytasz,bo tutaj opinii jak zwykle będzie po prostu dużo,więc zadaj bardziej precyzyjne pytanie. Jaki model w szczególności Cie interesuje?

Akurat, on zapytał ogólnie, o firmie LG, nic dziwnego, bo teraz są te modele przez chociażby mnie polecane, gdzie rok temu, mówiłem wszystko byleby nie LG ! Wzięli się do roboty ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jak dla mnie Nokia nie jest na tyle popularna żeby mierzyć się z LG, te telefony są dobre, ale Nokia przesadza z ceną, szczególnie gdy modele są dosyć świeże, taka Lumia 925, kosztuje niewiele mniej od Iphone'a a nie oferuje podzespołów godnych Nexusa 4, który kosztuje dużo mniej. Owszem, Nokia działa stabilniej i szybciej, system WP ma swoje plusy, ale te plusy nie są warte takiej dopłaty. A co do Samsunga, dla mnie póki co w każdej półce LG pokonuje Samsunga. Najwyższa półka, G2 wygrywa z SGS IV. Średnia, L9 wygrywa z S Advance. Średnia wyższa, F5 spokojnie pokonuje S II +, Wyższa LG Optimus G, pokonuje Galaxy S3. Można tak wymieniać ;) 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie Nokia nie jest na tyle popularna żeby mierzyć się z LG, te telefony są dobre, ale Nokia przesadza z ceną, szczególnie gdy modele są dosyć świeże, taka Lumia 925, kosztuje niewiele mniej od Iphone'a a nie oferuje podzespołów godnych Nexusa 4, który kosztuje dużo mniej.

 

Przesadza z ceną? Nie powiedziałbym. Znajdź mi w podobnej cenie smartfon równie wydajny co Lumia 520 ;)

Z resztą 920 czy 925 też nie nazwałbym przepłaconymi - ich wydajność stoi na wysokim poziomie, sam system jest niesamowicie płynny do tego sprzęt jest świetnie wykonany i może się pochwalić doskonałym aparatem czy wyświetlaczem CBD. Dochodzi do tego wartość dodana w postaci autorskich aplikaci Nokii czy ich świetnej nawigacji.

 

Ale wrócmy do LG ;)

 

Obecnie myślę że warto brać je pod uwagę, jeszcze dwa lata temu popukałbym się w czoło i radził wybrać do konkurencji, ale obecnie taki LG G2 nie ma się czego wstydzić, przeciwnie głowny konkurent (SGS4) wypada zdecydowanie gorzej w bezpośrednim porównaniu. Niższej półki także nie zaniedbali i L5, L7 czy L9 prenentują się całkiem dobrze na tle konkurencji.

Jeśli komuś nie przeszkadza Design a'la Samsung i mało "prestiżowe" wykonanie, to LG może być ciekawą alternatywą :)

Odnośnik do odpowiedzi

Przesadza z ceną? Nie powiedziałbym. Znajdź mi w podobnej cenie smartfon równie wydajny co Lumia 520 ;)

Z resztą 920 czy 925 też nie nazwałbym przepłaconymi - ich wydajność stoi na wysokim poziomie, sam system jest niesamowicie płynny do tego sprzęt jest świetnie wykonany i może się pochwalić doskonałym aparatem czy wyświetlaczem CBD. Dochodzi do tego wartość dodana w postaci autorskich aplikaci Nokii czy ich świetnej nawigacji.

 

Ale wrócmy do LG ;)

 

Obecnie myślę że warto brać je pod uwagę, jeszcze dwa lata temu popukałbym się w czoło i radził wybrać do konkurencji, ale obecnie taki LG G2 nie ma się czego wstydzić, przeciwnie głowny konkurent (SGS4) wypada zdecydowanie gorzej w bezpośrednim porównaniu. Niższej półki także nie zaniedbali i L5, L7 czy L9 prenentują się całkiem dobrze na tle konkurencji.

Jeśli komuś nie przeszkadza Design a'la Samsung i mało "prestiżowe" wykonanie, to LG może być ciekawą alternatywą :)

Są skrajności, faktycznie zapomniałem o bardzo taniej 520 z co prawda kiepskim ekranem, ale dobry hardwarem, czy 720, która mimo kiepskiej rozdzielczości, ma stosunek ceny do jakości, ale z drugiej strony, ceny 925... czy nawet tańszej 920, trochę zrażają. A co do prestiżu wykonania LG, no nie wiem, weź takiego 4X HD, czy Pradę 3.0 od LG, przy tym każde wykonanie prócz HTC i topowych Sony, jest kiepskie, weź 4X HD, a Samsunga Galaxy (byle jakiego) Xperię SP, Xperię T. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Nie czytałam innych opinii, tylko wyrażę swoją. :) właśnie na innym temacie pisałam, że mam telefon LG 4X HD i bardzo sobie chwalę. Generalnie LG była pierwszą marką, z jaką się zetknęłam w telefonach. Nigdy mnie nie zawiodła. :) Ich telefony są super, ale mam też monitor LG według mnie niezniszczalny. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...