Skocz do zawartości

HTC Desire Z pytanie o wytrzymałość długodystansową


Hardydemon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chce zakupić sobie nowy telefon. Podstawa wyboru to nie drogi telefon z wysuwaną klawiaturą qwerty i Androidem. Nie bardzo mam w czym wybierać. Ale wybór padł na WW.

Proszę mi powiedzieć jak on się sprawuje w sytuacjach mocnego użytkowania. Sprawa wygląda tak pracuję w nieco brzydkich warunkach. Często się tam kurzy etc (nie bez przesady) ale bywa różnie.

Czy np kurz potrafi się dostać pod szybkę, aparat itd?

Jak sie ma sprawa z konstrukcją? Czy duże łapska nie uszkodzą (być może) delikatnej konstrukcji telefonu?

Jak się ma sprawa do kilku upadków czy jest delikatny czy przeżyje?

Obecnie mam nokie C6 i musze powiedzieć, że ten telefon jest po prostu pancerny. Spadał ze sporych wyrskości, pracował w różnych warunkach a i tak działa jak nowy. Zero problemów, ale ma paskudnego Symbiana... Czy HTC Z również podoła warunkom takieo użytkowania?

A i jeszcze jedno zapytanie. Proszę mi powiedzieć czy ktoś zmawiał np na aukcji internetowej gdzie telefon był ściągany z innego kraju gdzie wysyłka trwa nawet 12dni? Czu nie są przypadkiem gorsze chińskie modele?
Proszę o pilną odpowiedź bo nie długo muszę coś zamówić.

Aha jeszcze jedno czy dobre robi foty? Bo obrcny tel Nokia C6 robi świetne zdjęcia...

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję...

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...