Skocz do zawartości

HTC Desire S z allegro.pl - Podróba czy oryginał?


LordGerald

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem założyć tutaj temat ponieważ mam pewien mały dylemat. Już wyjaśniam. Chodzi o to czy śmiało mogę zaryzykować zakup HTC Desire S z allegro(np. z tej aukcji: http://allegro.pl/htc-desire-s-wifi-gps-nosim-gwarancja-sklep-i3321341414.html ) czy może lepiej poszukać jakiegoś innego telefonu w podobnej cenie? Wszystko byłoby pięknie ładnie gdyby nie to, że telefon z tego co patrzyłem nie jest dostępny w ofercie Play czy Orange, w ogóle nie jest on chyba już produkowany, a tu nagle pojawia się na allegro za 500zł. Po prostu boję się trochę, że to jakaś tańcza podróbka. 

Gdyby ktoś mógłby mi dać jakąś radę byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do odpowiedzi

Na aukcji ładnie opisane HTC, oryginały i tak dalej, ale:

 

UWAGA WAŻNE - Przesyłki są wysyłane z magazynów w Chinach prosto do klienta - czas trwania widoczna po prawej i w zakładce "dostawa i płatność"

 

To daje dwie możliwości:

-albo kupujesz leżak magazynowy, albo produkt powystawowy lub ze zwrotów

-albo idealną podróbkę tego modelu, 

ponadto długi zdeklarowany czas realizacji zamówienia i brak opcji pobrania może wróżyć, że będziesz potem długo walczył o zwrot swoich pieniędzy :)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ten długi czas dostawy też mi nie pasował trochę :) No cóż, napaliłem się na ten telefon, nie powiem bo spodobał mi się bardzo (wizualnie, specyfikacje też ma wystarczającą jak dla mnie), ale na razie się wstrzymam, bo jak to rzeczywiście okaże się podróbka, to będę potem żałował wydanej kasiury:) 

I dzięki za szybką odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...