Skocz do zawartości

żegnaj orange


imortal

Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia, którą naprawdę muszę się podzielić, więc wybaczcie off-topic. 

Byłem w Orange przez 13 lat, nie lubię zobowiązań, więc miałem telefon na kartę (z przerwami na abonament, mix, z których zrezygnowałem, gdy musiałem na pół roku wyjechać). W tym czasie zauważyłem, że Orange zupełnie nie zależy na posiadaczach karty. Co prawda są minuty za minuty i inne drobne pakiety, ale w ogóle nie dbają o to, by przekonać posiadaczy kart (zwłaszcza, że wiem, że mają podgląd na historię doładowań) by przeszli na abonament. 

Wkurzyłem się i przeniosłem numer do Playa. 

Nikt nawet nie zadzwonił, by zapytać dlaczego. Nie bym się czuł urażony taką postawą, ale zastanowiło mnie to, jaka jest polityka firmy. 

Rynek jest już dość nasycony, więc walkę o klientów na kartę rozpoczął Play, natomiast Orange ma ich gdzieś. 

Z radością zegnam Orange i mam nadzieję nigdy już z nimi nie mieć nic wspólnego. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Ameryki nie odkryles ja jestem w orange od ok 15 lat z tym samym numerem 10 lat mialem popa pozniej skusilem sie na abonament coby dostac taniej pierwszego smartfona jakim byl samsung galxy s. Od tego czasu dwa razy przedluzalem umowe z nimi i zawsze po tym fakcie zastanawialem sie po ch... to robilem nie dostawalem od nich za lojalke niiiiic!!! Za nastepny telefon wolaja astronomiczne kwoty i dotego kaza placic wysoki abonament. W styczniu nareszcie koniec z orange tym syfem przechodze do play w orange nie dbaja wogole o stalych klientow oferta za przedluzenie umowy niczym nie rozni sie od tego jaka dostaje zbysiu prosto z ulicy nowy klient ceny telefonow kpina w chu.... za S 5  przy abo 89.98 wolaja 1100zl a w neonet bez abo 1500 to jest komedia nigdy wiecej orange w p4 mam internet mobilny i jestem mega zadowolony mam w ksiazu lte gdzie syf orange nie ma. Na koniec dla szefow pomaranczowych  zacznijcie sie interesowac stalymi klientami bo wam wszyscy uciekna haha "szalone dni" z tanimi smartfonami dla "nowych klientow i przenoszacych numer" a dla przedluzajacych umowe = mamy was w dupie.

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się pośmiałem czytając te opinie - czego oczekiwałeś w ramach tego przedłużenia?

Myślisz, że Play w ramach przedłużenia da ci złote góry? Odrobinę się zatem mylisz bo play ofertę dla przedłużających ma troszkę, hmmmm... słabą.

Wiem jak to wygląda z nieco innej strony i uwierz mi - nie masz jakichś specjalnych rabatów za staż czy ilość numerów. Nawet jakbyś miał ich 10 to jesteś płotką i to w każdej sieci.

Jakieś większe rabaty masz szansę wynegocjować jak złożysz rezygnację lub będziesz bardzo marudny.

Identycznie działa to w Play, Orange i każdej sieci do której pójdziesz.

 

A promocje dla nowych są po to żeby złowić klienta - trzeba się pochwalić statystykami simek i napływem klientów, takie cyferki kręcą ludzi z zarządu :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...
  • 3 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...