Skocz do zawartości

Virgin Mobile, czy warto przejść?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem stałym klientem Plusa, a dokładniej na karte i myślę nad zmianą operatora.

Niedawno zobaczylem ofertę dość młodego operatora na naszym rynku a dokładniej Virgin.

Zaciekawiła mnie ich oferta ze względu na niski koszt połączeń oraz konto ważne cały rok.

Piszę więc z zapytaniem czy ktoś jest klientem, lub orientuje sie w kwestji tego operatora, czy warto?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Co do zasięgu. Miałam przez parę miesięcy "konto" w Virgin Mobile. Skusiłam się przy promocji 2013 sms-ów za grosz czy jakoś tak.

Ten numer Virginowy był po prostu dodatkowym, żeby nie płacić za smsy z mojego starego numeru.

Wszystko było okej, poza zasięgiem podczas rozmów. Kiedy ktoś do mnie dzwonił, albo ja do kogoś to bardzo często nie było przez chwilę nic słychać, musiałam się np rozłączyć i dzwonić jeszcze raz...

Ostatecznie sms-y się skończyły, więc starteru z VM nie używam :) Ale nie odczuwam z tego powodu wielkiej straty. :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Warto przejść, bo mają jedną z najtańszych ofert na rynku! Po kilku latach bycia w Oragne miałam do tego stopnia dość, że z dnia na dzień przeniosłam się do Virgin. Na chwilę obecną nie załuję, bo płacę o połowę mniej, zasięg jest zawsze, internet również bez zarzutu. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 years later...

Niestety ale sam nie mam dobrych doświadczeń z siecią. Przeszedłem do nich z uwagi na dobre promocyjne oferty ale obecnie firma ma spory problem z zasięgiem. Mieskzam w mieście, wprawdzie nie w centrum ale na spokojnym osiedlu. Miałem jednak problem z zasięgiem i aby go złapać musiałem czesami podchodzić do okna co jest dla mnie totalnie nie do przyjęcia.  Nie chcę sobie wyobrażać jaki zasięg sieć ma na przyklad na wsiach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...