Skocz do zawartości

Niechciane sms-y z anonsami.


sgh321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem, ok miesiąc temu kupiłem sobie nową kartę sim w orange. Po dwóch tygodniach zaczęły przychodzić do mnie sms-y z anonsami np." imię dziewczyny jej wiek i że chce się ze mną spotkać, wyślij tak pod numer...." Dodałem ten numer na czarną listę w mojej komórce lecz po paru dniach zaczęły przychodzić kolejne sms-y od podobnego numeru więc go też zablokowałem. Dzisiaj przyszedł do mnie kolejny sms z podobnego numeru. ten numer to 72878 a tamte zablokowane to 72818 i 72915. Jestem pewny że nie wysyłałem żadnych sms-ów aktywujących ten czat, nie wiem jak to wyłączyć proszę o pomoc!!!

I dziękuję z góry

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

http://re-g.pl/#page4

Spróbuj metody opisanej w rozdziale 2.KORZYSTANIE Z USŁUGI pkcie. 11: "Użytkownik, który nie będzie chciał otrzymywać od Organizatora informacji o Usłudze może złożyć rezygnację przesyłając ze swojego numeru telefonu wiadomość SMS o treści KONIEC3 na nr 80068 lub SMS o treści KONIEC na nr 70711. Wysłanie SMS -a na numer 80068 jest bezpłatne, wysłanie SMS -a na numer 70711 jest płatne i wynosi 0,50 zł netto (0,62 zł z Vat)."

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Z zgłaszałeś to do operatora? Wiesz, czasami sobie nie zdajesz sprawy z sytuacji, w których podajesz swój numer i gdzie on może być przekazany. Do mnie też takie reklamy przychodzą, ale ja nie zwracam już na to uwagi. Zerknę co za numer i wywalam od razu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...