Skocz do zawartości

Co sądzicie o smartfonach


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, bo laptopa wezmę do szkoły, będę nim grał w autobusie czy na przystanku, czekając na autobus. Wybacz, ale że nie dość dziwnie to by wyglądało, to to by było nie komfortowe. Ja wolę trzymać w ręku dość małe urządzenie, niż mieć na kolanach laptopa. W domu to co innego, jest komputer. Za bardzo nie gram w gry, bo wolę te na mojej komórcę.

To, że ty nie wysyłasz sms, ani nie rozmawiasz to twoja sprawa. Do tego są przecież telefony, prawda?

Po co wy piszecie tyle tych SMS? albo gadaciegodzinami? Do człowieka przychodzi sięz skrzynką wódki, piwa

lub czegoś typu "whiski" i się pogada normalnie spotka a nie pisać i gadać bez sensu.

Bo sobie tak szybko pojedziesz 100km w jedną strone, a potem wrócisz.. Tylko czym? U mnie jest tylko jeden autobus w tę stronę, a następny (powrotny) jest o 5:40 (RANO) do mojej miejscowości. Tak więc, chyba czasem przydaje się opcja SMS'ów oraz dzwonienia.

Konsola PSP kosztuje 400zł

PS vita coś koło 800 - 1000zł

Tak.. Kupię sobie smartfon za 700zł tylko po to, żeby coś na nim pisać albo Bóg wie co. Nie mam zielonego pojęcia o programowaniu, ale kupię go do tych celów. Następnie wydam około 800zł na PS Vita, no bo po co grać na smartfonie? Wywnioskuje, że lepiej gra się na laptopie i kupię za te 2800... I na czym zyskam?

700zł+800zł-800zł+2800zł=3500zł

Jest sens tracenia TAKIEJ kasy?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To wszystko zależy od wymagań, przecież po to są tak zwane low endy, żeby ci których nie stać na drogie smarfony mogli nacieszyć się tymi, wolniejszymi, gorzej wykonanymi, z gorszymi ekranami itd. , nie można twierdzić przecież że tego kogo nie stać na telefon za 3000 i nie zmienia go co pół roku, nie może mieć smartfona, Przykładem jest taki Samsung Galaxy Mini, kosztuje nowy około 400zł, co prawda powolny, ekran w tragicznej rozdzielczości, ale działać,działa, internet przejrzysz, w jakieś tam gierki typu angry birds pograsz :) I mimo bardzo wielu wad, komuś wystarcza i można go nazwać smartfonem.

Odnośnik do odpowiedzi

Bawienie się telefonem jak się gdzieś jedzie jest bez celu.

W Hiszpani przykładowo:

stoi 6 osoób na przystanku, nikt się nie zna.

Każdy rozmawia z każdym o wszystkim.

W Polsce stoję na przystanku [Warszawa] stoi 5 osób, każda ma słuchawki w uszach.

Dlatego smartphone się lepiej w Polsce sprzedają jesteśmy top 1 pod wsględem wzrostu sprzedaży [nie mylić z ilością]

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest kłótnia tylko offtop, jak coś, chociaż to też nie wskazane

Do rzeczy, wady i zalety Neo V, wadą może być całkowicie plastikowe wykonanie, ekran w nienajlepszych jakości barwach i nie dźwignie nic wymagającego z 3D oraz demonem szybkości nie jest, po prostu zwykły średniak z dobrą rozdzielczością, optymalną dla rozmiaru, nie powinien się przycinać, nagrywa i robi zdjęcia przeciętnie, nagrywa w HD, bez szału, ale jest nieźle. Układ graficzny z procesorem i ramem dają radę, więc na prawdę nie jest wolny (wspomniałem o tym że nie jest demonem prędkości, ale miałem na myśli to że układ graficzny nie uniesie żadnych wymagających gier z 3D ) Ale czego można się spodziewać za tą cenę, telefon jest jak najbardziej godny polecenia, jeden z najlepszych w tej cenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Człowiekowi jest potrzebny najprostrzy telefon, aby szybko go odebrać, z dobrą baterią oraz w miarę wytrzymały.

Optymalna jest nokia E51, mała cena, telefon wg. mnie nie do zdarcia, bateria przednia.

Po co mi taki wybajerowany telefon?

Po pierwsze do dzwonienia

po drugie go Gadu-Gadu oraz skype, w firmie jest tak że klient może pisać z tobą na GG czy skype.

Po trzecie do maili, im szybciej ktoś otrzyma maila tym lepiej.

Internet w małym stopniu.

Kleitn TC oraz FZ.

IC RH oraz JB

To chyba na tyle.

Po co komuś więcej coś niż E51?

Koledze ostatnio dałem za "przysługę" taki telefon bo mu się popsuł, 4 dni go

już posiada i mówi że to rozwiązanie optymalne.

Wybajerowane telefony są dla ludzi którzy tego potrzebują.

Przykładowo:

Po co komuś najnowszy telefon jak go i tak nie wykorzysta.

Jedyce co z nim zrobi to pochawli się

o patrz ja mam taki telefon ze wszystkim.

Ja polecam każdemu Nokię E51, inne które są dobre to 6300 oraz N95.

Nowsze, od N95 to jest chłam.

Nokia 500, Lumia itp. to jest gorzy złom od iphone.

Niestety ale taka prawda. Produkcja Indyjska.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że @Thorgus jest chyba Fanatykiem Noki:)

Patrz na to mówisz że laptop konsola ok ale zobacz ze na głupiego Androida już są robione bardzo fajne graficznie gry gdzie akcja toczy się w dobrym tempie

nie każdy lubi konsole bo są duże laptop też nie należy do podręcznego sprzętu...

Będąc na przystanku w środkach komunikacji miejskiej czy gdziekolwiek wyciągam telefon mogę napisać do kogoś smsa porozmawiać standard ale włączę sobie grę muzykę lub internet śmigam kończę podróż telefon kieszeń idę dalej:)

Miałem e52 i wiele innych z serii E

i powiem ci są to dobre telefony dobrze wykonane ale wole jakiegoś dotykowca ma większy przyjemny ekran lepsze osiągi :)

może zamiast zmieniać telefony cały czas zakup sobie raz konkretny telefon np nokia N8?

lub któryś z nowszych samsungów? Iphone też jest ok:)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie lubię noki od nowszych od N95

Dlaczego?

To już nie jest ta nokia niezniszczalna, dobra tylko tandeta z Indi.

Chcecie to mówcie że N8 jest dobra, ze lumia 800 jest super

ale to i tak nie zmienia faktu że to jedno wielkie gówno

Może na początku jest fajnie, ale potem bateria pada i telefon do kosza.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego?

To już nie jest ta nokia niezniszczalna, dobra tylko tandeta z Indi.

Chcecie to mówcie że N8 jest dobra, ze lumia 800 jest super

ale to i tak nie zmienia faktu że to jedno wielkie gówno

Może na początku jest fajnie, ale potem bateria pada i telefon do kosza.

Akurat N8 jest Made in Finland ;)

A baterię zawsze można wymienić gdy już padnie. O ile w Lumii 800 jest to utrudnione bo trzeba zdejmować ekran, to w N8 odkręcasz dwie śrubki zdejmujesz dół i masz baterię.

Nie zamierzam bronić Noki bo N8 czasem potrafi tak wku**ić, że mam ochotę wyrzucić ją przez okno ale trzeba im oddać jedno - znacznie poprawili jakość i nie jest to to samo co N97 czy C6-00.

Nie wiem tez jak można mówić o jakiejkolwiek jakości obecnie tak Samungi jak i HTC i cała reszta produkują chłam, trafiają się wadliwe sztuki, całe partie. No ale skoro godzimy się na bycie beta testerami...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...