Skocz do zawartości

Co sądzicie o smartfonach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Każdy dotykowie ma klawiature wirtualną, smartfon - telefon z oprogramowaniem (tak w skrócie). Mnie klawiatura wirtualna nie przeraża, są bardzo wygodne, szczególnie qwerty (wirtualna, nie fizyczna:)).

Przykładowe modele: Nokia 5230 (moja, wygodnie się pisze nawet na alfanumerycznej - standardowej), SE LWW, SE XPERIA NEO. Praktycznie każdy smartfon-dotykowiec ma klawiaturę wirtualną, za dużo wymieniać. ;D

dotyowce*

Odnośnik do odpowiedzi

To metoda wprowadzania na klawiaturze wirtualnej, występuje w systemach: Android od 2.2 chyba tradycyjnie i w Badzie 1.2 ,wiem że można tam chyba kupić też na symbianie, bo mój wujek ma chyba na N8, ale nie chcę w błąd wprowadzić, jest to bardzo wygodna, przynajmniej dla mnie metoda wprowadzania tekstu, bardzo szybka i nawet duże palce poradzą sobie z nią na małym ekranie.

Odnośnik do odpowiedzi

Swype, jest to mała lub duża klawiatura qwerty umieszczono zazwyczaj poziomo i pionowo. Przykladowo chcesz napisac słowo KOT to palcem po prostu przesuwasz mniedzy literkami K, O i T. (taka linia wtedy jest) Zobacz na youtube, wpisz swype keyboard i tyle. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

To metoda wprowadzania na klawiaturze wirtualnej, występuje w systemach: Android od 2.2 chyba tradycyjnie i w Badzie 1.2 ,wiem że można tam chyba kupić też na symbianie, bo mój wujek ma chyba na N8, ale nie chcę w błąd wprowadzić, jest to bardzo wygodna, przynajmniej dla mnie metoda wprowadzania tekstu, bardzo szybka i nawet duże palce poradzą sobie z nią na małym ekranie.

W moim HD2 też jest swype

czyli na Windows Mobile też jest :D

mi osobiście nie przypadła do gustu

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jak daleko masz maszt sieci, zwykle w miastach, lub wsiach nie daleko miast nie ma problemu z zasięgiem, bez znaczenia gdzie jest antena, ale gdzie mamy już maszt dalej, może być problem.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi? po pierwsze do pisania w TC oraz FZ

Jeżeli nie masz pojęcia o czym mówię to nie zadawaj pytań.

Takto to GPS, chciałem kupić oddzielnie, ten w telefonie nawala, wg. mnie jest bardzo zawodny.

Muzyki na tym nie słucha, wolę trochę lepszej klasy dzwięk, który nie trzeszczy do tego format... android nie odtwarza w dobrej jakości

większości formatów es.

ES to skrót od formatu estradowego, piosenka 100mb + a są takie co mają 1gb... ;)

Do internetu? co może przeglądać człowiek który korzysta z tego niekomercyjnie ?

Facebóg, skype, gg itd ? Po cholere na zabawkę w której będzie się w taki sposób korzystać

wydawać 500 czy 1500zł? Rozumiem ktoś prowadzi firmę, potrzebuje maila, skype, gg ułatwia to życie,

ale po cholere komuś innemu to ?

Po co wy piszecie tyle tych SMS? albo gadaciegodzinami? Do człowieka przychodzi sięz skrzynką wódki, piwa

lub czegoś typu "whiski" i się pogada normalnie spotka a nie pisać i gadać bez sensu.

Sam posiadam skype i wolę pofatygować się 60min do kolegi i pogadać w rzeczywistości niż stukać te SMS.

Posiadam milestone 1 nie wysłałem ani jednego sms z niego.

Tak samo nie rozumiem jak można kupić telefon do grania?

Jedziesz autobusem i napierdzielasz w jakieś gry.

Nie lepiej se kupić za 2800 dolarów laptop razera do grania i pograć normalnie ale to towar dla wymagających.

Konsola PSP kosztuje 400zł

PS vita coś koło 800 - 1000zł

Nie lepiej grać w dovbre gry na konsoli do tego stworzonej niż na takim czymś ?

Tam też jest in ternet, chat głosowy itd. itp.

Więc jaka wasza odpowiedź? Po co wy wszyscy wydajecie majątek [za 2000zł to ja jadę na 2 tygodnie do Egiptu z hotelem 3/4 gwiazdki all inclusive]

a ktoś wydaje te 2000zł na jakieś zabawki które może tyle to żeby się pokazać że ja mam nic więcej nie dają.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...