Skocz do zawartości

Nowy Telefon za 500 zł


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon wg was najlepszy ?

    • Samsung Galaxy Gio
      2
    • HTC Legend
      1
    • Sony Ericsson Live with Walkman
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Akurat Timescape to moim zdaniem najładniejsza nakładka na androida (szczególnie dla 4.0). TouchWizz Samsunga jest obrzydliwy - jakieś pstrokate kolorki i właściwie zero dodatkowych funkcji, zdecydow

Galaxy 551, daję sobie radę, bateria to niestety mętlik wszystkich smartfonów, przy bardzo intensywnym użytkowaniu jest to 1-2 dni. Bez qwerty polecam jeszcze nieco lepszego Galaxy Gio.

Bo o niego się pytałeś.

  • 2 weeks later...

Witem. Jeszcze Raz odgrzebie temat. Nadal nie zakupiłem telefonu (SE LWW) i znalazłem fajną oferte ale telefon posiada androida 4.0. To dobrze czy źle ?

jeśli ci zależy na grach itp, to android 4.0 jest niekorzystny bo nie ma na niego tak wiele aplikacji jak na starsze wersję
Odnośnik do odpowiedzi

jeśli ci zależy na grach itp, to android 4.0 jest niekorzystny bo nie ma na niego tak wiele aplikacji jak na starsze wersję

Co ty pierniczysz ? Przecież market to market, niezależnie od wersji androida. Poza tym 4.0 jest o wiele stabilniejszy i bardziej dopracowany.

Odnośnik do odpowiedzi

Yhym, ale jeszcze jedno pytanie,,, Poniewaz to mój pierwszy telefon z androidem i to odrazu 4.0 czy mam sie obawiac jakichs kosztów zwiazanych z aktualizacja (Kupuje telefon odrazu z androidem 4.0)

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja jest darmowa :) Poszukaj w internecie, jest sporo poradników jak to zrobić, chyba że kupisz w danej sieci i ten telefon będzie już zaktualizowany.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...