Skocz do zawartości

Nowy Telefon za 500 zł


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon wg was najlepszy ?

    • Samsung Galaxy Gio
      2
    • HTC Legend
      1
    • Sony Ericsson Live with Walkman
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Akurat Timescape to moim zdaniem najładniejsza nakładka na androida (szczególnie dla 4.0). TouchWizz Samsunga jest obrzydliwy - jakieś pstrokate kolorki i właściwie zero dodatkowych funkcji, zdecydow

Galaxy 551, daję sobie radę, bateria to niestety mętlik wszystkich smartfonów, przy bardzo intensywnym użytkowaniu jest to 1-2 dni. Bez qwerty polecam jeszcze nieco lepszego Galaxy Gio.

Bo o niego się pytałeś.

Już na start mamy androida w wersji 2.3, jest to jak najbardziej na +, ukazała się również możliwość aktualizacji do 4.0. Procesor 1GHz oraz (?) 512MB ramu (nie chcę wprowadzać w błąd). Aparat 5MP (+ lampa błyskowa) radzi sobie bardzo dobrze, o wifi nie wiem za dużo (a właściwie wiem tylko to, że dobrze "łapie"). Jest szybki, ściny nie powinny się zdarzac.Dodatkowo dostajemy TimeScape i 4 rogi na aplikacje. Możemy na pulpicie robić foldery z aplikacjami.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie Timescape to może być minus, touchwiz jest moim zdaniem lepszy, do tego mamy jeszcze nagrywanie w HD, układ Adreno 205, który jest szybszy od gio, aparat również jest lepszy. Jedyne co kuje w LWW to mały ekran w kiepskiej rozdzielczości HVGA, ale w Gio jest to samo :) jeśli masz wybór nie ma się co zastanawiać od LWW.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Akurat Timescape to moim zdaniem najładniejsza nakładka na androida (szczególnie dla 4.0).

TouchWizz Samsunga jest obrzydliwy - jakieś pstrokate kolorki i właściwie zero dodatkowych funkcji, zdecydowanie lepiej wygląda czysty 2.3 nie mówiąc nawet o 4.0.

  • Upvote 2
Odnośnik do odpowiedzi

No niestety w cenie T^T Gio kosztuje ponad 500zł a a SE LWW ok 600zł. Mam 14 lat wiec nie zarabiam. Telefon chce miec na kolonie (10 lipca) a nadal brakuje mi 80zł no i niestety nie wiem czy uda mi sie na zbierać a i tak rodzice mi dołożą wiec nawet nie mam co prosic o wiecej... Wiec pytam: Czy opłaca sie mi wziać gio czy jest to taki model ze sie mam nad nim nawet nie zastanawiac...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zastanawiaj się, masz zestawienie: 800MHz kontra 1GHz (procesor) Adreno 200 vs 205 (GPU) około 400MB vs 512MB (RAM) jeden głośnik vs dwa, android 2.2/2.3 vs android 2.3/4.0. Teoretycznie nie ma się co zastanawiać, wszystko na korzyść LWW, no może na minus wygląd ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Hymmm... Musze to jeszcze przemyslec...

Dobra przemyslałem to... I nareszcie moja mysl idzie ku SE LWW tylko mam do niego kilka szczegółowych pytan :

-W samsungu przekonała mnie przegladarka jej prostota i łatwosc obsługi czy w Se lww jest podobna ?

-zakazdym razem gdy widziałem filmik z se lww menu było w "kartach" jest mozliwosc ustawienia jednej karty przesówajacej sie w dół ?

-Czy ma Swaip'a (Chyba tak to sie pisze)

-Czy ogarnia dobre gry

-Jak u niego z grafiką

-Czy na pierwszy rzut oka menu zadowala

-Czy mozna go przerobic by bardziej przypominał samsung'a ?

Odnośnik do odpowiedzi

Sony jest ciekawy ma sporo funkcji i nawet jak ci spadnie w pociągu to ci się nie rozwali ma obudowę z bodajże ABS, ale nie próbuj nim rzucać. Mogbys tez pomyslec o HTC Googe G1 (albo tez HTC Dream) .

Odnośnik do odpowiedzi

1. Tak

2. Ma klawiature swype

3. Powinien, lecz dość mały ekran może deklasować wiele "zajebiaszczych" gier.

4. Wg. mnie dobrze.

5. Tak, jest podobnie jak w samsungu (touchwiz'ie)

6. Nie mam pojęcia, od tego są rom'y i wydaję mi się (podkreślam wydaję mi się) że tak.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...