Skocz do zawartości

Nowy Telefon za 500 zł


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który telefon wg was najlepszy ?

    • Samsung Galaxy Gio
      2
    • HTC Legend
      1
    • Sony Ericsson Live with Walkman
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupic telefona ale problem w tym jaki ... Moje wymagania to Wifi (najlepiej n) i Android (2.2+) Bardzo podobaja mi sie samsungi i to własnie samsunga chce kupic .

Myślałem o Samsungu Galaxy 551 ale wyczytałem ze ma bardzo słaba baterie a ja uzywam telefonu non stop (Sms, Internet, Mp3, Gry itd.) Wiec prosze o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Akurat Timescape to moim zdaniem najładniejsza nakładka na androida (szczególnie dla 4.0). TouchWizz Samsunga jest obrzydliwy - jakieś pstrokate kolorki i właściwie zero dodatkowych funkcji, zdecydow

Galaxy 551, daję sobie radę, bateria to niestety mętlik wszystkich smartfonów, przy bardzo intensywnym użytkowaniu jest to 1-2 dni. Bez qwerty polecam jeszcze nieco lepszego Galaxy Gio.

Bo o niego się pytałeś.

Galaxy 551, daję sobie radę, bateria to niestety mętlik wszystkich smartfonów, przy bardzo intensywnym użytkowaniu jest to 1-2 dni. Bez qwerty polecam jeszcze nieco lepszego Galaxy Gio.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ale mi lepsza klasa, zwykły plastik co z muzycznie nie ma nic wspólnego, faktycznie jest szybszy bo ma 1GHz i Adreno 205 w połączeniu z 512 ramu, ale jest brzydki i ogólnie nie powala. Do tego po co brać używanego skoro za tą kasę jest coś niewiele gorszego a nowego ? Jeśli chcesz coś z używanych to rozejrzyj się za Xperią X10, HTC Desire. Możesz rozważyć też Galaxy Ace ale to nie wiele lepszy Gio.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

No nie do końca bo każdy z przedstawionych ma Adreno 200 które od 205 jest dużo wolniejsze.

Faktycznie w tej cenie LWW wydaje się świetnym wyborem bo pod względem osiągów znacznie odstaje (na plus) od typowych rywali.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tak, myślałem juz wcześniej o Ace i Gio. Ace niestety Wyciaga juz cene nawet 699zł :(

Bardzo podoba mi sie Gio i to własnie go chce kupic Ale mam kila pytan :P

Prosze o napisanie :

  • Jakie ma wi-fi (b/g/n)
  • Jakiego androida
  • Jaki procek
  • I własne zdanie na jego temat
  • Za każdego posta z góry dziękuje :D

Odnośnik do odpowiedzi

No nie do końca bo każdy z przedstawionych ma Adreno 200 które od 205 jest dużo wolniejsze.

Faktycznie w tej cenie LWW wydaje się świetnym wyborem bo pod względem osiągów znacznie odstaje (na plus) od typowych rywali.

Serio 205 wiele różni się od 200 ? Bo ja dużych różnic nie widzę.

Więc

WiFi radzi sobie dobrze jeśli masz dobry transfer samego internetu do którego masz router

Android wgrany jest w wersji 2.2 Froyo, z możliwością atktualizacjii do 2.3 i na tym prawdopodobnie samsung poprzestanie.

Procesor 800MHz, demonem szybkości nie jest, ale daję sobie radę z systemem ;)

Moim zdaniem jak za te pieniądze, a nawet nie co mniej niż 500, jest to telefon godny uwagi, nie dość szybki ,ale dający sobie radę w codziennym użytkowaniu. Mam nieco lepszego brata Ace'a i mi jak na razie wystarcza, oczywiście gdyby mnie w danej chwili było stać kupiłbym nowy, ale nie wiem czy wymieniłbym go na coś szybszego ale z innym os ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

WiFi w LWW radzi sobie dobrze, ale wkurza fakt, że w pasku powiadomień nie można go włączyć.

Android 2.3 z aktualizacją do 4.0, która już wyszła. Procesor 1GHz, dzięki niemu urządzenie płynnie chodzi.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

WiFi w LWW radzi sobie dobrze, ale wkurza fakt, że w pasku powiadomień nie można go włączyć.

Android 2.3 z aktualizacją do 4.0, która już wyszła. Procesor 1GHz, dzięki niemu urządzenie płynnie chodzi.

To są pytania o Gio ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ok wielkie dzięki Wiec kupie Gio :)

A prosze mi jeszcze powiedziec ... Moj kolega bierze na umowe Samsunga Galaxy S II (za 1 zł ale fuksiarz ><) telefon sprawia świetne wrazenie wyglądem jak i parametrami technicznymi ale jedno mnie martwi ... Kolega ma bzika na punkcie Gier na telefonie i niepokoi mnie rozdzielczosc ekranu. Czy moze ona sprawiac jakies trudności ? :mellow:

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież 480x800 to jedna z lepszych rozdzielczości, jaki tu może być problem. Faktycznie do porównania Galaxy Nexus ma jeszcze lepszą rozdzielczość, ale tam jest PenTile więc też może to przeszkadzać. Ogólnie S II to świetna maszyna i nic w niej nie powinno przeszkadzać. Oczywiście jest jak zwykle kilka niedoróbek ale jak na razie to jednen z najlepszych w swojej klasie.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Opisze GIO

Wady:

-Bardzo widać na nim paluchy:)

-Łuszczy się po roku czasu ta ramka w koło ekranu:)

-Ramu starcza ale moglo by być zawsze więcej

-Zatnie się owszem ale sporadycznie przeważnie kiedy mam włączone np Opera ściąga Winamp gra (2 największe pożeracze ramu) i jakaś gra typu GTA potrafi zmulić

Zalety:

-Wytrzymała bestia leci dziennie na ziemie i nic a nic:) (moja roczna siostra używa telefonu jako zabawkę etap bam bam we wszystko telefonem:)

-Ekran działa bardzo dobrze wszystko widać

-Szybka i wydajna praca sporadyczne ścinki

-Aparat niby tylko 3,2 ale przy dobrym świetle zdjęcia wychodzą bardzo dobrze tekst czcionka 4 wychodzi mega wyraźnie

masz pytanie do gio pytaj:)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Hymm... SE Live jest fajny ale wydaje sie taki "prymitywny" Samsung ma o wiele lepiej rozbudowane funkcje menu itd. Zas Gio wydaje sie być nieco słabszy od niego ... (Procek, Ram) Gio wygląda b.fajnie zaś live wydaje się być mały i gruby. A co powiecie o ich przegladarkach, w live podobno gorzej sie nawiguje

I wgl prisze jeszcze Info o HTC Legend

Odnośnik do odpowiedzi

Sama nazwa mówi Legend i powinna być to dla ciebie legenda

Telefon wyszedł na początku 2010 roku;)

procek stary niby 600mhz ale to i tak muł

Ma amoleda ekran to podstawa ale nie zmienia to faktu że telefon jest nie opłacalny jak na te czasy

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Polecasz mu Gio a odradzasz Legenda mówiąc, że to muł.

Wiesz co jest w tym najśmieszniejsze, to, że Gio ma dokładnie taki sam procesor jak Legend tylko 200MHz wyżej taktowany...

Trzeba by sprawdzić jak tam ze wsparciem dla Legenda na XDA ale pewnie jest już dawno dostępny nieoficjalny 2.3 - no i procesor pewnie da radę pchnąć te 200MHz wyżej ;)

Moim zdaniem wybór między tymi dwoma modelami to raczej wybieranie wyglądu - parametry mają zbliżone, wsparcie i aktualizacje w obu przypadkach są już skończone.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...