Skocz do zawartości

TRUDNY WYBÓR


LILA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to tylko takie gdybania że nie zawsze soft itd. z niektórych modeli będą dostępne, ale nie martw się. I tak kupujesz w Polsce poza tym kolega pio075 poprawił że za granicą jest drożej, nie ma obawy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne kłopoty to wtyczka w ładowarce ;)

No i simlocki ale to i w PL na Orange można się naciąć (mówię o tym bo koszt wywalenia blokady np. w nowych Nokiach to 77zł w Orange i od 60 do nawet 120zł w komisach ) ;)

Jeśli myślisz o zakupie w Anglii to sobie to przekalkuluj, Bo cena będzie ta sama a czasami nawet wyższa.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem. Dzieki wielkie. Chce wziac telefon na abonament wiec jesli o2 bedzie mialo dobra oferte to jednak chyba tu kupie. ale dziekuje. choc moglabym przedluzyc umowe w plusie.... no ale nie wiem czy maja te 3 telefony w dobrej ofercie. I nie wiem czy teraz bede mogla wziac skoro tu pracuje. nie na kontrakt tylko przez agencje. ale to sie zobaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Hejka.

Z nokia n8 to jaks masakra, i tu i w Polsce. Zadna siec nie ma go w ofercie. No nie przepraszam w ofercie jest np. w plusie ale po obliczeniu ile on by mnie kosztowal ogolnie to jakies 3000 zl + "wpisowe" kolo 1000 masakra. Najlepszym rozwiazaniem jest allegro lub ebay.

To dziwne ze iPhon4 jest w anglii w ofercie a nokia n8 nie???? ( w cenie przystepnej dla zwyklego zjadacza chleba)

Powiedzcie mi czy jest z nia cos nie tak ????

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Wolniejszy, gorszy mniejszy ekran, nieco gorsza nakładka SE do 4.0, brak możliwości włożenia karty pamięci, czyli jesteśmy zdani na 32GB gdzie z S III można wycisnąć nawet 96GB.

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sieci że drogo;)

Jak masz zmianę lub bierzesz nowy abonament bierz najdroższy telefon i sprzedaj i kup sobie jaki chcesz:)

Ja tak robię:)

Mam wymianę nie patrze jakie są tylko cenowo mniej więcej w komisach i na internecie:)

N8 jest super:)

Iphone 4s też niczego sobie:)

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz poprosze o opinie. Musze do konca tygodnia podjac decyzje.

Czy Xperia S najnowsza

Czy tez Galaxy 2

Prosze podpowiedzcie mi :unsure:

Nie ukrywam ze waznym dla mnie argumentem ktory przemawia za Xperia jest te 12 mpx

Ale to wy znacie sie na telefonach i wiecie ktory jest wart polecenia, a ktory nie.

Prosze Was o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej napisał, w Xperii S jesteśmy zdatni na 32GB, w S 2 mamy 16gb i możemy rozbudować o 32GB kartą pamięci, czyli 48GB, nie jest źle.

Według mnie tutaj można decydować praktycznie po tym jaki telefon się nam bardziej podoba, z tego co widzę to Xperia ma lepszy procesor (1,5GHz).

Ja bardziej wolę samsungi, więc pewnie wybrałbym S2, ale jeśli zależy tobie na lepszej jakości zdjęć to wybierz Xperię S, ale musisz zrezygnować z dodatkowej pamięci. : )

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej napisał, w Xperii S jesteśmy zdatni na 32GB, w S 2 mamy 16gb i możemy rozbudować o 32GB kartą pamięci, czyli 48GB, nie jest źle.

Według mnie tutaj można decydować praktycznie po tym jaki telefon się nam bardziej podoba, z tego co widzę to Xperia ma lepszy procesor (1,5GHz).

Ja bardziej wolę samsungi, więc pewnie wybrałbym S2, ale jeśli zależy tobie na lepszej jakości zdjęć to wybierz Xperię S, ale musisz zrezygnować z dodatkowej pamięci. : )

Nawet 96 GB, bo wersje mają 16,32GB a można do nich włożyć jeszcze 64 GB co daje w rezultacie 70 lub 96 GB maksymalnie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

A jesli pominiemy tą pamiec???? (bo ja teraz mam karte 2 GB i do tej pory mi starczalo. Przerzucam na kompa wszystko.

Jesli pominiemy te GB to czy to jest dobry telefon??

jak smiga po necie?

czy ma jakas darmowa nawigacje? jak to jest w Noki?

co ze skypem?

Odnośnik do odpowiedzi

Skype raczej powinien działać, bo zapewne jest taka aplikacja w Google Play (dawniej Android Market).

Co do nawigacji nie mam pojęcia, ale na pewno jest jakaś (podobno da się korzystać z Sygic w trybie offline).

Co do śmigania po necie też nie za dużo wiem, ale pewnie jest to dość duża wygoda ze względu na androida, dotykowy ekran no i dość duży.

Jeśli pominiemy te GB, jest to dobry telefon. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...