Skocz do zawartości

TRUDNY WYBÓR


LILA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mialam chrapke na iPhona3 lub 4 , ale N8 zaimponowala mi aparatem. Dobra rzecz kiedy nie ma sie przy sobie aparatu. Ale czytajac rozne opinie troche sie pogubilam juz.

-iPhon

-N8

-samsung galaxy s2

-XPERIA NEO

Dodam ze mam nokie C6 i jestem zadowolona. Ale czas na jakąs zmiane.

wazne dla mnie:

aparat

internet

dobre odtwarzanie muzyki

nie przychodzi mi teraz nic wiecej do glowy.

Moze troche chaotycznie. Wybaczcie

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia N8 wg mnie ma najfajniejszy aparat masz

porównanie kamery w iphonie 4 a w Noki N8. Co do muzyki to w iphonie jest na prawdę świetnie tylko trzeba wszystko otagować by nie mieć unown artist;]. Przeglądanie internetu ponoć na symbianie jest niewygodne ja z swojego doświadczenia wiem, że na Iphonie jest ono świetne
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz taką opcję najwyższą średnią uzyskasz w Galaxy S II. Może aparat i kamera są gorsze od N8, ale reszta podzespołów jest prawie że najlepszych ,a i aparat dobrze cyka jak i kamera ładnie nagrywa. Jak już powiedziałem S II na dzień dzisiejszy miażdży konkurencję pod większością możliwych względów : procesor, układ graficzny, ekran (rozdzielczość, rozmiar i technologia). Iphone 4S może się równać z S II ale zwykła czwórka nie ma już szans. Neo wykluczam jako inną klasę, a N8 w zestawieniu z S II również wypada dość blado.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale raczej nie sięgnie ceny S II. Czytałem dzisiaj na komputerświecie że jak na razie w niemczech kosztuje około 500 euro więc nawet jeśli stanieje nie sądzę żeby staniał do 1600 .

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co ma proc i ram do gadania jak:

-to są 2 rozne systemy, które różnie wymagają iphon przy słabszym układzie działa szybciej niż cos na androidzie po prostu tu soft jest pisany pod urządzenie a nie jak android pod 700 rożnych

-jak chcecie czekać to premiery s III to ja bym poczekał do premiery iphona5

-autorce nie trzeba procka by osłabić super grę ona chce dobrze zrobić zdjęcie, przeglądać internet czy słuchać muzyki.

Warto dodać ze s2 jest dość dużym telefonem i kwestia czy nie bedzie dla ciebie za duży. Weź tez pod uwagę ze android lubi synchronizowac sie z internetem przez co pobiera pakiety i bateria szybko pada.

Odnośnik do odpowiedzi

Hehehe dobre to może tablet do przeglądania neta;)

Symbian to system na n8 o nim Pio075 może powiedzieć bo sam go używa, ba nawet ten sam model telefonu;). Z tego co ja sie dowiedziałem juz o telefonie to gry, aplikacje, widgety instalujesz bez najmniejszych problemów natomiast jakieś większe modyfikacje czyli głębokie ingerowanie w soft wymaga juz go złamania.

Android to system na s2 z wyglądu podobny jest to niego symbian z n8 ale jeżeli potrzebujesz jakieś gry aplikacje czy widgety to masz wiecej jak na symbianie

iOS to system na produktach Apple tych mobilnych. Nie masz tu widgetow a jedynie na tak zwanym lockscrenie pasek powiadomien. Aplikacje znajdują sie na pulpitach. Tu masz najwiecej aplikacji i innych modyfikacji ale jak w przypadku noki potrzeba złamać soft tu sie to nazywa jailbreak. Potem instalujesz wszelakie modyfikacje systemu;) a aplikacje oczywiście możesz instalowac bez jailbreka.

Nie będę sie wypowiadać za innych ale moim zdaniem system najstabilniejszy to iOS gorzej jest u konkurencji. Do androida jakoś nie mogę sie przyzwyczaić jakoś mnie odrzuca taki wstret po usuwaniu kilku urządzeń z niestabilnym softem. Twoj telefon używa starszej wersji symbiana na twoim miejscu wybralbym sie do marketu czy dobrego komisu i zobaczył iPhona 4 Nokie N8 oraz Samsunga Galaxy S2 i zobaczyć który jest najladniejszy, który sie do torebki zmieści, który bedzie do niej pasować i oczywiście zobaczyć który interfejs systemu wyda sie Tobie najprzyjemniejszy i najwygodniejszy. Weź pod uwagę fakt, ze te systemy nie bedą zmodyfikowane w żaden sposob wiec może jeszcze cos da sie z nich wycisnąć.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje bardzo :) .

Ogarnelam troche informacje na temat tych telefonow. Nie mam szczegolnie wygorowanych wymagan jesli chodzi o ilosc gier, czy dodatkowych aplikacji. W wiekszosci przypadkow nawet sa nie uzywane.

I pojde za Twoja rada zobacze sobie te telefony porownam do siebie. Moze decyzja bedzie latwiejsza.

Niestety o2 chyba nie ma w swojej ofercie w tej chwili N8 :unsure:

Odnośnik do odpowiedzi

Weź pod uwagę, że to są 2 różne systemy więc na tym samym procku inaczej będą pracować, zresztą jak widzisz LIL nie trzeba do grania czy jakiś wielkich operacji. Chce dobrego aparatu Tu N8 góruje, odtwarzanie muzyki nie wiem jak to jest u innych ale sądzę, że jest mniej więcej porównywalne dużo tu zależy od słuchawek. Kwestia internetu tu do Noki trzeba doinstalować przeglądarkę bo z tego co słyszałem nokiowska jest kiepska. Samsunga nie testowałem więc nie powiem jak tu wygląda ale w applu jest bardzo porządnie;)

Odnośnik do odpowiedzi

No niby masz rację, jeżeli chodzi o aparat to N8 wygrywa. Ale mimo wszystko Galaxy S II nada się do internetu dużo lepiej niż Iphone i Nokia. Zaś muzycznie można wtrącić mimo pozorów świetnie odtwarzający muzykę Galaxy S.

Odnośnik do odpowiedzi

Poki co dziekuje Wam wszystkim za pomoc.

Za "chwile" lece do Polski wiec moze mi sie uda w ktoryms komisie porownac te trzy telefony. (bo xperia odpadla)

Mam nadzieje ze rozwieje swoje watpliwosci i jak juz wroce to kupie sobie nowa "zabawke" ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zawsze - tanio jest jeśli masz wysoki kontrakt w jakiejś sieci, ceny u dystrybutorów są często wyższe niż w Polsce.

Nie wiem czemu wyspy jawią się każdemu jako takie komórkowe eldorado.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...