Skocz do zawartości

Abonament - naliczanie


adim44

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problem gdyż w połowie okresu rozliczeniowego zmienia mi się pakiet/usługa i połączenia oraz smsy naliczane są poza abonamentem.

beztytuuhbt.png

Jak widać na załączonym obrazku, generuje to dodatkowe nie potrzebne koszty. Oczywiście upewniłem się że nie wykorzystałem wszystkich minut czy smsów przysługujących na dany okres rozliczeniowy gdyż: przysługuje mi 40minut+5min z poprzedniego okresu rozliczeniowego, a wykorzystałem w tym miesiącu tylko 15min i 30smsów z abonamentu a w sumie w tym miesiącu 24min i 45smsów co i tak powinno zmieścić się w abonamencie (z tego co pamiętam minuta jest wymienna na 4smsy) Wchodzę na iboa i patrze wszystkie usługi/pakiety mam nieaktywne. Więc o co chodzi z tą zmianą? Problem występuje od dłuższego czasu.

Odnośnik do odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problem gdyż w połowie okresu rozliczeniowego zmienia mi się pakiet/usługa i połączenia oraz smsy naliczane są poza abonamentem.

Jak widać na załączonym obrazku, generuje to dodatkowe nie potrzebne koszty. Oczywiście upewniłem się że nie wykorzystałem wszystkich minut czy smsów przysługujących na dany okres rozliczeniowy gdyż: przysługuje mi 40minut+5min z poprzedniego okresu rozliczeniowego, a wykorzystałem w tym miesiącu tylko 15min i 30smsów z abonamentu a w sumie w tym miesiącu 24min i 45smsów co i tak powinno zmieścić się w abonamencie (z tego co pamiętam minuta jest wymienna na 4smsy) Wchodzę na iboa i patrze wszystkie usługi/pakiety mam nieaktywne. Więc o co chodzi z tą zmianą? Problem występuje od dłuższego czasu.

Z tego co widzę, to wykorzystałeś więcej. Każda rozpoczęta minuta też jest liczona. Jeżeli czas połączenia np. 1:05 to zabiera Ci 2 minuty. Jeżeli dobrze policzyłem to masz wykorzystane 26min i 31sms (1:1) czyli 57 minut (tylko licząc wydruk po lewej stronie). Rozpoczyna się od 6.03 a nie wcześniej? Bo widzę, że kończy się na 04.04 więc okres rozliczeniowy masz raczej wcześniej.

Wysyłasz dużo smsów, zadzwoń na infolinię i zapytaj o paczkę sms. Wyjdzie Cię dużo taniej a minut nie będziesz wywalał na smsy

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli czas połączenia np. 1:05 to zabiera Ci 2 minuty.

To mnie teraz zagiąłeś, myślałem że aż tak bezczelnych metody wyzyskiwania nie stosują... Jak znajdę chwile zobaczę regulamin, ale na to wychodzi. Czyli każde złapanie przez pocztę liczone jest jako minuta. Porażka, taniej wyjdzie kupić drugą simkę z innej sieci

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...