vavis

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O vavis

 • Tytuł
  -#Obserwator
 1. vavis

  Nowa restauracja

  Witam, razem z bratem chcemy otworzyć nową restaurację. Mamy do was następujące pytania: 1. Czy trudno jest zacząć? Dużo się słyszy, ale nigdy nie wiadomo, czego słuchać. 2. Gdzie najlepiej zakupić wyposażenie dla gastronomii? Nie chcielibyśmy kupić czegoś miernej jakości. 3. Czy lokalizacja ma naprawdę aż tak ogromne znaczenie? Z góry dzięki za pomoc!
 2. vavis

  Operatorzy Rozdają Auta

  Wiesz co, generalnie nie wzruszam się tym, że rozdają te samochody. Teraz nie jest to drogi biznes. Na stronie https://autodetale.pl/product-pol-1087-Reflektor-przedni-prawy-VW-Passat-B5-FL-00-05-Tyc.html są naprawdę rewelacyjne ceny części zamiennych, także naprawa samochodów to dzisiaj grosze, stąd niższe ceny samochodów. Generalnie to fajne, że nie trzeba płacić milionów za naprawy - tylko trzeba wiedzieć gdzie kupować
 3. vavis

  Jaki bank ma najkorzystniejszą lokate

  Wszystkie oferty są złe, taka prawda. Tak samo z pożyczkami i kredytami. Chcieliśmy wziąć fajny kredyt na mieszkanie, ale oprocentowania były tak wysokie, że woleliśmy pożyczyć od rodziców. Mieliśmy ofertę nie z tej Ziemii ze strony http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/ascot/ - są tam cudowne rezydencje i właśnie jedną z nich nabyliśmy naprawdę za grosze :) Fajnie, że cała społeczność w naszej wiosce jest zżyta i łatwo się z nimi dogadać :)