Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 20.06.2018 w Posty

 1. 1 punkt
  Ja zdecydowanie polowałbym w G6 albo S7. W takich sklepach jak bestcena czy sferis można dostać w okolicach 1400zł, więc używkę w dobrym stanie spokojnie znajdziesz w dobrej cenie.
 2. 1 punkt
  To ma być urządzenie służące tylko jako hotspot? Czy coś na nim też będziesz działał (dzwonił, pisał)? Jeśli to pierwsze to nawet Nokia E52 wystarczy, używki nie są drogie. Ewentualnie jakiś router mobilny, np. HUAWEI E5573, z obsługą 4G. Zapewnia obsługę do 4 urządzeń jednocześnie.
 3. 1 punkt
  Pominąłeś bardzo ważną różnicę. Redmi Note 5, w dużej mierze, eliminuje piętę achillesową czwartej odsłony serii Note - nijaki aparat. Zamiast pojedynczego aparatu z Note 4 w Note 5 otrzymać można skuteczniejszy podwójny 12+5. Aparaty do selfie to już mała przepaść - Note 5 ma znacznie lepsza matryca z przodu. Aplikacja foto zyskała ponadto kilka poprawek.
 4. 1 punkt
  Jeżeli byłbyś w stanie dołożyć 100 zł to zdecydowanie polecam wspomnianego LG G6. W porównaniu do Honora 9 czy Mi 6 ma dużo lepszy wyświetlacz, większą przestrzeń roboczą, pyło- i wodoodporność, Gorilla Glass, zdecydowanie lepsze audio. Słabiej wypada jedynie w kwesti płynności, minimalnie (Mi6) i aparatów (Honor 9). Sprawdzony smartfon, posiadający mnóstwo pochlebnych opinii, dodatkowo cieszący się ciągłym wsparciem producenta - nie dawno otrzymał Oreo.
 5. 1 punkt
  Jeśli mają jeszcze 1-1,5 roku gwarancji to żaden problem :-) No ale dochodzi właśnie ta ekstremalna sytuacja o której wspomniał kolega wyżej, jeśli smartfon brany był na raty a sprzedawca zacznie zalegać z płatnościami, operator może nałożyć blokadę. Póki co te techniki stosuje na pewno Plus, T-Mobile też coś wspominał. A wspomniana V30 jest oferowana przez T-Mobile. Jeśli sprzedawca jest ok, może Ci podać Ci numer IMEI urządzenia, sprawdzisz go na stronie operaotra. Warto też dopytać czy gwarantem jest producent urządzenia czy reseller.
 6. 1 punkt
  A jakim innym sposobem niż danymi specyfikacji można opisać różnicę w parametrach matryc obu smartfonów? Co do testu porównawczego efektu działania obu matryc - wystarczy wpisać na YT "Mi A1 vs Honor 8 Camera Comparision" aby znaleźć co najmniej kilka testów obu słuchawek w takich samych warunkach, zobaczyć, porównać i ocenić.