Trwa przetwarzanie indeksu wyszukiwania. Wyświetlana aktywność, może być niekompletna.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. master007

  Jaki telefon do 2000 zł ?

  Ja bym brał P20 w takiej cenie.
 3. master007

  Tani smartfon, małe(?) wymagania

  Ja na Twoim miejscu skupiłbym się głównie na modelu Xiaomi 4x. 5" z baterią 4000mAh i ze snapem 425 myślę że spełni Twoje wymagania. Cena (około 600 zł/ bestcena emag, swego czasu bywał również w sferis)
 4. Co sądzicie o położeniu specjalnej maty w przedsionku wejścia do firmy? Problem mamy z klientami, którzy wnoszą do firmy wiele zanieczyszczeń na butach.
 5. Ostatni tydzień
 6. Hej, jaki proponujecie tani smartfon (może być używka, chociaż nie wiem czy to się opłaca?). Wymagania nie są duże: możliwość przeglądania internetu, wysyłania maili, płynna obsługa np. google maps, jakieś podstawowe aplikacje np. do sprawdzenia rozkładu autobusów... w sumie tyle. Fajnie, jakby obsługiwał LTE. Co polecacie? Przede wszystkim zależy mi, żeby obsługa nie była frustrująca, że włącza się aplikację i czeka pół minuty, zanim ta raczy się włączyć. Gry - nie, aparat - w sumie fajnie, jakby był, ale nie jest to priorytetem, wielkość - obojętnie, chyba nawet bardziej na rękę byłby mniejszy model? Z góry dzięki za sugestie.
 7. Cześć. Planuje zakupić nowy telefon KONIECZNIE NOWY. Zależy mi na dobrym aparacie, długiej pracy baterii, systemie android, dobra jakość dźwięku. Warto zakupić HTC U11? Widzę że czasami można zobaczyć P20 za ok 2000zł. Może jakaś inna marka ? Dziękuje za pomoc
 1. Pokaż więcej elementów aktywności