Skocz do zawartości

Zamiast iPhone 3G- Desire Z? coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Obecnie jestem użytkownikiem iPhone 3G. I w sumie sporo rzeczy mi odpowiada. Ale między innymi denerwuje mnie brak możliwości minimalizowania podczas korzystania z jakiejś aplikacji. Jest jeszcze kilka spraw ale to już nieważne. Chciałbym kupić jakiś nowy telefon. Nowy używany ;) Rozglądałem się i HTC Desire Z mi w sumie odpowiada. qwerty, parametry git, aparat spoko.

Moje wymagania to:

1) dobra bateria- przy dzwonieniu i smsowaniu ok 3 dni mogłaby trzymać

2) aparat nie musi być z najwyższej półki, ale fajnie jakby dawał radę

3) możliwość instalowania wszelakich aplikacji

4) GPS

5) duży wyświetlacz- często korzystam z internetu i maili!

6) nie może zamulać. strasznie mnie denerwuje jak telefon podczas pisania smsów chociażby już muli...

Chciałbym na używkę wydać max 700zł.

Miałem styczność z HTC Touch HD i denerwował mnie Windows więc takie dziwadło odpada.

Liczę na bardziej doświadczonych użytkowników! Dziękuję i pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi

witam, ja wlasnie stoje przed wyborem pomiedzy Desire Z, Iphone G i GS i SE Xperia Neo V. Mozesz dac jakas opinie najbardziej mi zalezy na poznaniu konkretnych wad i zalet iphona.

Potrzebuje telefonu do dzwonienia pisania, sporadycznie internet i sluchaniu muzyki, przy ladowaniu telefonu rzadziej niz raz dziennie.

Wiem ze nie rozwiazuje twojego problemu, no ale ty moglbys w ten sposob pomoc w moim :(

Odnośnik do odpowiedzi

rakuu jak masz talar na desire z to go bierz. Nie zawiedzie Cie ten sprzęt. Filmy nagrywa w HD i liczby liczbami ale wg mnie lepsza płynność w video niż w desire hd. Bateria we wszystkich smartfonach jest "taka se", zależy też jak intensywnie bedziesz korzystać, ale powinno być ok. Duży wyświetlacz, dobrej jakości, wygodne qwerty, solidne wykonanie jak na slider. Nie zamula.

Odnośnik do odpowiedzi

bawilem sie dzisiaj w salonie Desire Z bylo w pytke, nie moge sie doczekac wyprobowania Iphone'a :). Ekran w HTC byl bardzo czuly, nie mialem problemy - duzymi paluchami - trafiac w poszczegolne litery na dotyku, jak i na wysuwanej klawiaturze. Nic sie nie zacinalo, ekranik byl bardzo czytelny i duzy :) Wydaje mi sie, ze maxymalnie wykorzystali powierzchnie :).

Czekam, az ty sie nim pobawisz i porownasz do Iphone. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...

Dla mnie fajne telefony robi HTC. Na przyklad model One jest godny polecenia. Dość niedoceniana firma na rynku. No i polecam pamiętać, że jakaś część odpowiediz w takich wątkach to komentarze sponsorowane. Dlatego, zawsze jak mam coś kupić, to sprawdzam najpierw opinie na http://http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc nie ma miejsca na manipulację.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź te dwa modele: LG G2 oraz HTC One - bardzo dobrze się sprawują, są wydajne z nowoczesnym designem. Krótko mówiąc jest na czym oko zaiwiesić.

Poza tym gdy porównamy te dwa modele: http://comperio.co/pl/telefony/lg-g2-vs-htc-one.html to szybko można dojść do wniosku, że pod względem parametrów technicznych przewyższają co niektóre laptopy.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...