Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samsung Solid B2710 VS SAMSUNG C3350

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 storgata

storgata

-#Obserwator

• Members
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2012 - 19:47

Ktory z tych telefonow jest lepszy ?jakos wykonania , jakos rozmow , obudowa , wytrzymalosc ?

Podobno ten nowy samsung jest latwiejszy na zarysowania ze wzgledu na srebrny lakier na obudowie i boje sie ze bedzie brzydko to wygladac.Ktory model Wy polecacie ?

Ceny telefonow sa identyczne, niby lepszy powinien byc nowszy xcover ale ciekaw jestem jak to jest z ta srebrna obudowa.b2710 jest chyba caly z gumy ?

Jak wyglada system na tych samsungach ? Zawsze uzywakem Nokii , bedzie problem z systemem samsunga ?Podobno jakos dziwnie smsy zapisuje jako wyslane i ze jest strasznie namieszane w "rejestrze polaczen"

Soft w nowszym modelu solida jest identyczny jak w b2710 ?
  • 0

#2 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2121 postów
  • Operator:Play
  • Model telefonu:Nexus 4

Napisano 30 styczeń 2012 - 21:12

Mi się wydaję że chyba ten nowszy ,czyli C3350 ,musiałem ,edytować bo pomylił mi się on z Samsungiem Ch@t 335
  • 0

~~Nokia 3510i~~Sony Ericsson K300i~~Nokia E50~~Sony Ericsson K800i~~Sony Ericsson C902~~Samsung Galaxy Ace~~Nexus 4 by LG

#3 storgata

storgata

-#Obserwator

• Members
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2012 - 21:45

jest tez c3350 xcover :D nastepca solida :D Wiesz mi solid starczy bo telefon ma byc do dzwonienia , nie ma zamiaru amrtwic sie o Galaxy II i patrzec jak zbiera kolejne rysy :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych