Skocz do zawartości

Zdjęcie

Doładowanie w Play i ważność konta (prosze o szybką odpowiedź)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 karo20

karo20

-#Obserwator

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 16:48

Witam,

Na stronie Play pisze, że każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Kupiłam starter za 5 zł z Play fresh i doładowanie za 5 zł, bo na starterze pisze, że po aktywacji trzeba doładować konto i wtedy ważność konta przedłuży mi się o rok. Przypuśćmy że teraz mam ważność konta do 14 grudnia 2012 roku i jak kupię za miesiąc doładowanie za 30 zł to znów ważność mojego konta wydłuży się o rok (do 2013 roku) czy raczej o kilka dni? Proszę o odpowiedź. Mój znajomy kupił doładowanie za 10 zł i jemu przedłużyło o kilka dni. Czy tak samo jest z dołądowaniem za 30 zł? Na stronie Play pisze, że KAŻDE doładowanie przedłuża ważność konta o rok.
  • 0

#2 Robitel.pl

Robitel.pl

-#Swój człowiek

• Members
  • 115 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 17:09

Prawdopodobnie tylko pierwsze doladowanie przedluzy o rok. Kazde nastepne juz nie.
  • 0
www.Robitel.pl- telefony oraz akcesoria GSM

#3 sirk

sirk

-#Nowicjusz

• Members
  • 49 postów
  • Operator:PLAY
  • Model telefonu:LG P970

Napisano 14 grudzień 2011 - 20:29

Witam,

Na stronie Play pisze, że każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Kupiłam starter za 5 zł z Play fresh i doładowanie za 5 zł, bo na starterze pisze, że po aktywacji trzeba doładować konto i wtedy ważność konta przedłuży mi się o rok. Przypuśćmy że teraz mam ważność konta do 14 grudnia 2012 roku i jak kupię za miesiąc doładowanie za 30 zł to znów ważność mojego konta wydłuży się o rok (do 2013 roku) czy raczej o kilka dni? Proszę o odpowiedź. Mój znajomy kupił doładowanie za 10 zł i jemu przedłużyło o kilka dni. Czy tak samo jest z dołądowaniem za 30 zł? Na stronie Play pisze, że KAŻDE doładowanie przedłuża ważność konta o rok.

jak doladujesz konto np.18 grudnia 2011 to konto masz do 18 grudnia 2012,nst.doladujesz za 5dni czyli 23grudnia 2011 to konto bedzie wazne do 23grudnia 2012 itd....rozumiesz?
  • 0

#4 kerion

kerion

-#Nowicjusz

• Members
  • 40 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:17

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Doładowanie przedłuża ważność konta o rok, licząc od dnia w którym zostało ono zlecone. Nie da się natomiast doładować "na zapas" w sensie, że załaduje jednego dnia 5x po 5 zł. i mi przedłuży ważność o 5 lat :D Byłoby za dobrze ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych