Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry tani smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 14:16

witam. miałem do niedawna iphone lecz został zalany i go nie uratowali. teraz mam zamiar kupić nowy telefon i chcę żeby chociaż w jakiejś części rekompensował mi on stratę i funkcje iphona (3gs)
nie chcę na telefon przeznaczać więcej niż 700 zł bo mogę ew. kupić używany w dobrym stanie czyli powiedzmy że cena rynkowa do około 1000 pln.
i głównie zależy mi na tym żeby miał dobry i szybki dostęp do internetu taki jak iphone czyli widok taki jak w komputerze a nie wszystko lajt i wap itp. itd.
poza tym żeby maił jakiś system operacyjny najlepiej android albo windows i żeby było dużo dostępnych aplikacji ( w tym biurowych) i najlepiej bezpłatnych.
poza tym chciałbym żeby miał w miarę dobry aparat i najlepiej flesz z funk. latarki
i oczywiście w miarę dobry wyświetlacz w dużej rozdzielczości i biorę pod uwagę tylko dotykowe, bez żadnych klawiatur wysuwanych itp.
i (nie wiem czy jest to dostępne w innych telefonach niż iphone) żeby była możliwość upgrade'u systemu
chyba dobrą opcją będą telefony np. htc ale nie wiem jaki najlepszy
także podsumowując:
w miarę tani (żeby można było kupić dobrą sztukę za nie więcej niż 700 pln.)
dobry internet (komputerowy)
system i dużo aplikacji
dobry ekran dotykowy
z góry dzięki za dobry odzew i fajne propozycje.
pozdrawiam
  • 0

#2 matizeusz

matizeusz

-#Wie co mówi

• Members
  • 252 postów
  • Operator:36i6
  • Model telefonu:5630

Napisano 15 wrzesień 2011 - 16:45

HTC Desire, SE Xperia X10 i może Samsung Galaxy S
Jest jeszcze fajny tel Samsung S8500/S8530, ale po przesiadce z iPhone będziesz trochę zawiedziony pod względem systemu/marketu
  • 0
Motorola C205 -> Siemens C65 -> Nokia 6230 -> Nokia N73 ME -> Nokia N95 8GB -> Sony Ericsson K800i -> Nokia 3310 -> Samsung Wave S8500 -> Motorola Milestone -> Nokia N82 -> Nokia N82 -> Samsung Galaxy S i9000 -> Motorola Milestone -> Nokia 5630 -> LG Swift 2X P990 -> Samsung Galaxy S2 i9100 -> LG Swift 2X P990 -> aktualnie powrót do 5630 ;]

#3 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:47

HTC Desire, SE Xperia X10 i może Samsung Galaxy S
Jest jeszcze fajny tel Samsung S8500/S8530, ale po przesiadce z iPhone będziesz trochę zawiedziony pod względem systemu/marketu

teraz mam jako zastępczy 8500 i jest beznadziejny. typowo komórkowy internet, system nie istnieje (bada os to nie system tylko jakiś śmiech) htc desire jest chyba trochę za drogi ale też się nada i tak dzięki za opcje, czekam na lepsze propozycje

i mam jeszcze dodatkowo pytanie: czy jeśli mamy samsunga na androidzie to czy np. wygląd widoku kontaktów jest "samsungowy" czy jest inny z powodu androida??
  • 0

#4 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów
  • Operator:Play
  • Model telefonu:Nexus 4

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:52

Z tego co widziałem to Wave jedynka ma takie same skróty kontaktowe i listę jak mój ace na androidzie ;) nawet jeśli są zmiany to łatwe do przyzwyczajenia ;]
  • 0

~~Nokia 3510i~~Sony Ericsson K300i~~Nokia E50~~Sony Ericsson K800i~~Sony Ericsson C902~~Samsung Galaxy Ace~~Nexus 4 by LG

#5 3G-Tech

3G-Tech

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 574 postów
  • Operator:Orange
  • Model telefonu:GT-S5620

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:52

Właśnie się bawie Desire, ten telefon się nigdy nie nudzi.
A processor 1GHz z łatwością odczyta wymagające gierki.Szczególnie polecam.
  • 0

#6 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:18

Desire to nic innego jak po prostu zabawa z przyjemnością na androidzie ,to dość podobny telefon do Glaxy Ace'a ale lepszy ze względu na ekran i procesor :) ,ale uwierz mi Galaxy S jest jeszcze lepszy ,może za 700 udało by ci się znaleźć Skę używkę ,ale lepsze to niż za to samo nawet więcej kupywać nowego ace'a który będzie gorszy.
  • 0

~~Nokia 3510i~~Sony Ericsson K300i~~Nokia E50~~Sony Ericsson K800i~~Sony Ericsson C902~~Samsung Galaxy Ace~~Nexus 4 by LG

#7 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:26

Z tego co widziałem to Wave jedynka ma takie same skróty kontaktowe i listę jak mój ace na androidzie ;) nawet jeśli są zmiany to łatwe do przyzwyczajenia ;]

tylko chodzi o to że nie lubię samsungowego interfacu dlatego chyba wybiorę htc. który z nich jest najlepszy jeśli chodzi o moje wymagania i cenę? wildfire jest dobry? albo hero?
  • 0

#8 3G-Tech

3G-Tech

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 574 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:48

Wildfire?Najgorszy mół od HTC z najgorszym możliwym ekranem na te czasy.Hero to taki nieśmiały model HTC z beznadziejną baterią.
Internet na Desire to sama przyjemność, Adobe FLASH,512mb ram czego chcieć więcej?
Desire łatwo kupisz za 700 a Galaxy S wyrwać za tyle jest bardzo trudno, chyba że znajomy sprzedaje.

Pozdrawiam.
  • 0

#9 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:31

może i tak ale wolałbym coś tańszego niż desire. wildfire wydaje mi się dobry z powodu dobrego (podobno) internetu, a głównie do tego potrzebuję telefonu. z tego co patrzyłem na razie to najlepsze wydają mi się hero touch hd i wildfire właśnie. ekran ma podobny co w iphone więc nie będzie jakiejś tragedii. czekam na wasze opinie o tych modelach i co powiecie o touch hd?

i ew. legend? i jeśli nie wildfire to wildfire s może? lepszy?
  • 0

#10 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 21:01

ale nawet net na wildfire muli to lepiej juz wildfire s ...
  • 0

#11 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 11:17

jak na razie z tego co ogarnąłem to pasują mi najbardziej wildfire(s) touch hd, i samsung galaxy ace i ew. może lg swift black który według was byłby dla mnie najlepszy? i może macie jakieś inne opcje,itp.? może zte blade?
przypominam że szukam czegoś w miarę szybkiego z dobrym internetem, mnogimi programami i aplikacjami i w miarę dobrym ekranem
  • 0

#12 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 16:24

Ace na pewno przebije Wilfire S ,ale czy przebije toucha hd to nie wiem ;) za bardzo się na tym telefonie to nie znam ;] ,zte blade też może być ,bo lubisz się bawić w internecie ,a ZTE właśnie jest stworzony do aktualizacji i tym podobnych ulepszen ;)
  • 0

#13 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 16:50

mam jeszcze pytanie a propos interfacu: czy samsung z androidem ma samsungowy interface czy wszystkie fony z tym os maja taki sam interface? pytam bo interface na samsungach bardzo mi sie nie podoba, jest skomplikowany i malo intuicyjny. jesli tak to raczej nie wezme acea tylko wildfire s albo tego zte ale musze o nim doczytac, a jesli android zmienia interface to nie bede zmienial telefonu tylko zostane przy swoim wavie i poczekam na androida na niego bo wiem ze prace trwaja, albo wezme tego acea
  • 0

#14 3G-Tech

3G-Tech

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 574 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 18:17

Używanego Desire w świetnym stanie kupisz za ok.750zł, przebija Ace,Wildfire S i inne telefony.
  • 0

#15 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 18:48

Dobra 3g-Tech bo taka jest prawda ,skoro on pyta o coś to po kiego wyjeżdzasz mu z zupełnie innym telefonem nie omiawianym wcześniej i do tego nie do tematu,przypominasz mi tego zbanowanego juz gilmanzjaistę, apropo sprzedażysta, nie jestem pewien co do interfejsu w samsungach ,ale wiem że waveowy jest podobny do tego w acie, ale szczerze powiem że jego intuicyjność stoi na wyosoim poziomie ,wolno mi idzie rozkminianie a kontakty rozkminiłem szbyko :) ,a nawet jeżeli jest samsungowski interfejs to w acie i wildfirerze S jest taki sam :)
  • 0

#16 3G-Tech

3G-Tech

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 574 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:08

Ale prawdę mówiąc z Desire ucieszysz się bardziej.
  • 0

#17 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:09

a nawet jeżeli jest samsungowski interfejs to w acie i wildfirerze S jest taki sam :)

jesteś tego pewien?, bo zdjęcia ekranów głównych różnią się między innymi tym że htc ma charakterystyczny zegar z pogodą czego nie ma w samsungu

i czy jesteście absolutnie pewni, że internet jest taki jak na komputerze/ jak na iphonie?? a nie jest jakiś mobilny w wersji light?? bo taki np. jest w wavie. i to jest beznadziejne, nie da się tak pracować. to jest dla mnie najważniejsza kwestia
  • 0

#18 Wolfxer

Wolfxer

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 2122 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:50

To zależy od widgetów też można dodać sobie taki zegar :),androidy mają normalny internet normalne google bez rzadnych ograniczeń, wiem ze prędość max. w ace to 7.2 mb/s
  • 0

#19 sprzedażysta

sprzedażysta

-#Obserwator

• Members
  • 28 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 21:13

faktycznie, interface jest wszędzie podobny(pooglądałem recenzje youtube) ace wydaje się górować nad htc jeśli chodzi o szybkość działania i ogół, ale nie ma pełnego flasha. mam nadzieje ze jak go będę kupował to zrobią jakiś upgrade i będzie flash, albo może szybko ukończą androbadę i będzie android na wavie(żeby tylko jeszcze flash był i jakaś normalna przeglądarka i normalny internet a nie mobile=lajt)
  • 0

#20 3G-Tech

3G-Tech

-#Przyjaciel forum

• Members
  • 574 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 04:39

Wiem że na Desire internet jest jak w komputerze, otwiera wszystkie strony.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych